Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnám elérni, hogy...

Hogy tudnám elérni, hogy reggelre lázas legyek?

Figyelt kérdés
Tudtok valami jó módszert? =)
2010. jan. 26. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ülj ki most a hidegre egy félórára. Én meg örülnék ha nem ingadozna a vérnyomásom! Tudod milyen betegnek lenni? Hát nem, akkor nem is óhajtanál beteg lenni.
2010. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kb. 2 órával az előtt, hogy megméred a lázad egyél nyers krumplit :D garantáltan lázas leszel :D barátnőm kipróbálta.. és voálá.. matektoga nuku XD
2010. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nyers burgonyát
2010. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mennyit kell abból enni?1elég?:D
2010. jan. 26. 22:20
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy csinálta a barátnőd?mert én elég sűrűn eszek nyers krumplit,és még sosem volt semmi bajom tőle,nemhogy lázas lettem volna..
2010. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a vérmérgezéstől három hétig 40 fokos lázam volt. Az ilyennel én nem játszadoznék, inkább örülj hogy egészséges vagy.
2010. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit..én tudok egy jobb módszert amihez nem kell még szenvedned sem :))

Reggel fogod a lázmérőt, és beletezsed egy fazék forró (nem nagyon forró) vízbe vagy a villanyhoz.

Na de ide figyelj...nekem holnap 3 dogám lesz...töri, matek, kémia. Délután 3 órától este 8-ig tanultam. És meg se fordult a fejemben hogy "Jajj betegnek tetetetem már magam holnapra..." De te tudod. Nem akarásnak nyögés a vége...

2010. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
az hülyeség. ha jó orvosotok van anélkül is kiír minthogy betegnek kéne magad tettetni.
2010. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát egyél szerintem egy 2-őt, majd észreveszed, hogy mikor elég :) Nem tudom, lehet, hogy neked a szervezeted már megszokta, nem tudom, de próbálj megenni egy egészet XD én még nem próbáltam, de majd egyszer..
2010. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

a nyers krumplinak semmi köze a lázhoz.

szerintem ne akarj lázas lenni. ha nagyon nem akarsz iskolába menni akkor menj el a dokihoz és mondd azt h reggel rosszul voltál. de hidd el, visszaüt majd ez a dolog. akárhogy is döntesz, lázat ne provokálj.

2010. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!