Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ma reggelre jött előtejem...

Ha ma reggelre jött előtejem először, akkor mostmár mindig fog? Minden nap? És vegyek olyan melltartó betétet, hogy ne az utcán legyek foltos?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok, úgy fura volt ma reggel óta a mellem, és most látom a felsőmön a kb. 5 ft-os nagyságú foltot. De már száraz, lehet hogy éjjel jött ki a tejcsi? Mostmár minden nap fog jönni?
2009. máj. 29. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a 24. héten jött először. Hol volt, hol nem volt. Most már vagy 3 hete nincs és 38+4 hetes vagyok.

Ha nem sok az előtej, akkor inkább moss, vagy papírzsepi, esetleg vatta is elég a melltartóba. Én nem költöttem betétre, nem is volt annyi tejem még.

Nem biztos, hogy minden nap lesz, nekem sem volt. Amikor volt, az inkább éjjel folyt, ahogy fektemben megnyomtam a mellem.

2009. máj. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem csak éjjel jött, mindig láttam a lepedőn a foltot.

Melltartóbetétet csak szoptatáskor kezdtem használni

2009. máj. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!