Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek este, hogy ne...

Mit egyek este, hogy ne legyek nagyon éhes reggelre?

Figyelt kérdés
A problémám a következő: úgy alakult (nem fogyókúrás megfontolásokból), hogy délután 5 után már semmit sem eszem, mert már nem vagyok éhes nem is kívánom. Viszont ilyenkor megtörténhet az mint ami ma is, nevezetesen már hajnali 5-kor fel kellett kelnem mert olyan farkaséhes voltam, hogy nem tudtam aludni.
2011. jan. 4. 05:48
 1/4 anonim válasza:

Én akkor is eszem valamit lefekvés előtt 2,5-3 órával korábban, ha nem vagyok éhes. Egy saláta pont megfelel a célnak.

Szénhidrát és cukortartalmú ételt (beleértve a gyümölcsöket) már ne egyél.

2011. jan. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én DIETETIKUSTÓL hallottam, hogy este szabad és ajánlott is enni lassan felszívódó szénhidrátból egy keveset, így kerülhető el a reggeli farkaséhség. Természetesen nem fél kg kenyérről van szó, amit lefekvés előtt 10 perccel falsz fel.
2011. jan. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 arbeitmachtfrei válasza:
Tokaszalonna, másfél kiló lefekvés előtt.
2011. jan. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cass90 ***** válasza:

A legegyszerűbb az lenne, ha nem délután 5-kor ennél utoljára (bár azt nem írtad miért van ez). Nem azt mondom, hogy 10-kor egyél, ha 8-kor megvacsorázol mondjuk, akkor nyugodtan tudsz aludni (szerintem). A szerevezeted érzi mikor van szüksége táplálékra, és valószínűleg nem elég ha 5-kor eszel utoljára, ezért kelsz olyan korán. (Ugyebár ez egy jelzés, hogy ideje lenne enni, mivel már hosszabb idő eltelt).


Szerintem ha megtudod oldani, akkor olyan 7-8 fele még egyél valamit amit úgy is megtudsz enni ha nem vagy kifejezetten éhes, mivel könnyű, nem megterhelő.Például valami zöldséget, almát, főtt tojást, natúr joghurtot - de ha keveset eszel akár mis is lehet (ebben az esetben inkább a mennyiségen van a hangsúly).

2011. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!