Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki nem e sejtené a követke...

Cicababy87 kérdése:

Valaki nem e sejtené a következö tünetek mik hez kapcsolodnának?

Figyelt kérdés
Nem tudok menni már két napja dolgozni mert mikor elindultam már nehezen vettem a levegöt mikor beértem az ebédlöbe kisápadtam és még mindig nehezen vettem a levegöt a szivem szaporán vert.Második nap se volt jobb nem ettem mert nem voltam éhes csak a sok folyadék volt jó.Álni nem birtam mert szoritott a melkasom szapora volt a légzésem ésszédültem is.Kérdés mi ez mert én nem tudom mert csak feküdni meg ül ni jó de azt nem tehetem meg hogy egésznap üljek.
2014. nov. 5. 12:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz! Ha nehezen veszel levegőt és szorít a mellkasod, az nem normális.

Nem hiszem, hogy van itt orvos, aki hiteles választ tud adni. A többi csak riogatásra jó.

2014. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!