Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Stresszre természetes gyógymód?

Stresszre természetes gyógymód?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 17:55
 1/9 gömbicica ***** válasza:
100%

attól függ mi váltotta ki.

ha mondjuk pénzhiány (hitel miatt), vagy

munkanélküliség, akkor ilyesmire nincs.


Mindenesetre a természet sokat tud segiteni. minél többet a szabadba!!!!

sport, relaxáció, pilates torna......

stressz okának kibeszélése is nagyon jó tud lenni, akár barátnak mondod el, akár ismeretlennek.


a teák és gyógynövényes termékek, mivel nem lórugás egyik sem, egyik napról a másikra nem tud javitani a helyzeten.

2014. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A stressz nem betegség, így aztán gyógymód sincs rá, se természetes, se természetellenes. Hála a Jóistennek!
2014. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A stressz egy állapot, s mint ilyenen, lehet rajta változtatni. Szabad levegő, sport, mozgás, vitamindús táplálkozás, és sok fény. (Természetes fény.) A stresszes ember ezek elől elzárkózik, mondván, hogy neki erre nincs ideje. Valójában mindenkinek arra van ideje, amire szakít.
2014. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Bizony, személyesen hallottam a pijacon a Rozi nénitül, hogy előssző isiája vót, asztán influenzérijába esett, végül mekkapta ja stressztet, de kamillatejával meg imádkozással kikúráta magát.
2014. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönök minden jó tanácsot! Sajnos pénzügyi dolgok miatt üt a guta!
2014. nov. 7. 16:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahogy olvaslak, egy tartósan fennálló helyzet okozza a stesszt. Gyógymód természetesen létezik, jelen esetben ez a rengeteg pénz lenne. Mivel ezt meg nem írják fel TB támogatással, és más lehetőséged sincs a helyzeten gyorsan változtatni, meg kell tanulni elnézni fölötte. Egy ideig. Tudom, ugatni nagyon jönnyű. De mindenki megtalálhatja azt (ha akarja!), amivel átkapcsol. Zene, séta, könyvek... Autogén tréning... Citromfűtea... Cigarettát és alkoholt nem ajánlom.
2014. nov. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos a tb-re nem írják fel a pénzt! Tudod kedves Sztrogoff,én mindig tudtam lemondani! Soha sem volt tartozásom sem fizetetlen csekkem, de a hatóság olyan bajba sodort hogy ha összeszedem a legjobb tudásom akkor sem tudom összeszedni rá a pénzt!A hatóság hibázott de rajtam akarja behajtani!!!....
2014. nov. 9. 15:54
 8/9 anonim válasza:
És ez hogy történt?
2014. nov. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nyugi, nyugi, nyugi. Ez nekem segít.
2014. nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!