Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Orrcsepp függők, mióta szenved...

Orrcsepp függők, mióta szenvedtek?

Figyelt kérdés
Kb.8év után sikerült kimásznom a dologból. Van köztetek olyan, aki szintén ezzel a problémával küzd, küzdött?
2010. jan. 27. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én hosszú évek óta, anélkül nincs alvás. Neked hogy sikerült abbahagyni??
2010. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy barátnőm elment orvoshoz, felírt neki gyógyszereket és elmúlt nála a dolog. Elmondta a gyógyszerek neveit, meg hogy hogyan szedte, a háziorvosom meg felírta. Clarinase tablettaból kellett napi egyet, a Telfastból azt hiszem napi 2szemet, ill csak a Rhinocort aqua orrsparyt lehetett használni.első héten napi 3x,második héten napi 2x,harmadik héten napi 1x. Eleinte erősnek kellett lenni, főleg éjszaka, de annyira helyre tett, hogy még az allergiamra sem kell azóta gyógyszert szednem, csupán heti 1x-2x befújni az rhinocortból. Ha neked nincs mellette allergiad,akkor 1hónap alatt helyrehozna ez a kúra 100%ig
2010. jan. 27. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Allergiám is van, köszi a tanácsot, kipróbálom!
2010. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ideőszakom,amikor minden lefekvés előtt fújtam az orromba és nem tudtam abbahagyni,de aztán elhatároztam,hogy mostmár tényleg leteszem,végül nagy nehezen,de sikerült megválnom tőle és egy idő után már az orrom sem igényelte az orrcseppet.:) Mint valami drog.
2010. nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Frati válasza:
Majdnem 10 éve használtam orcseppet mert az allergiám miatt állandóan eldugult az orrom. Végül már az orcsepp miatt kellett használnom az orcseppet. Naponta legalább 2-3 alkalommal volt rá szükségem mert nem kaptam levegőt. Többszőr próbáltam abba hagyni de napokig eldugult orral nem tudtam létezni. A következő képpen szoktam le. Csak az egyik oldalon csepegtettem amig a másik oldal teljesen meg nem gyógyult, majd mikor már ott rendesen kaptam levegőt elhagytam a csepegtetést. Így a leszokás alatt az egyik oldalon mindig kaptam levegőt és könyebben átvészelte a legnehezebb időszakot. Ezt azért írtam le mert gondolom másnak is ez a problémája a leszokással. Sok sikert!
2011. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet, köszi!
2011. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!