Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem értem, hogy mi van velem....

Nem értem, hogy mi van velem. Sokszor, amikor az iskolában vagyok, mintha álmodnék és alig érzékelek valamit. Csendes vagyok, zárkózott, rossz kedvű. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Kiskoromban sokat szerepeltem, de a lámpalázat nem tudtam leküzdeni a mai napig , amikor az osztály elé ki kell állni, még néha akkor is dadogok..amikor hetes vagyok akkor a legrosszabb, egyszerűen félek.

2014. nov. 10. 19:24
 1/1 anonim válasza:
Ez a lámpaláz-dolog elég gyakori. Nálam is ez volt/van. Azonban ahogy idősödik az ember egyre inkább "kinövi", szerencsére. Ez az egész azért van szerintem, mert nem vagy megelégedve magaddal esetleg "alsóbbrendűnek" gondolod magadat, ami persze NEM így van (kiindulva az én esetemből). Ajánlom, hogy amikor egyedül vagy beszélj a tükörbe és közben nézd magadat. Illetve vállald a szerepléseket, mégha izgulsz is, mert minél többször szerepelsz, annál könnyebb lesz a következő alkalmakkor. És a legfontosabb, hogy hidd el, hogy Te is vagy olyan jó, mint a többi :) Ez az egész a magabiztosságban rejlik. Ha azonban te nem hiszel magadban, akkor az ismerőseid sem fognak.
2014. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!