Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FOREVER ALONE! Miért nem...

FOREVER ALONE! Miért nem tudok ismerkedni? Miért vagyok ennyire zárkózott? Miért vagyok ennyire kocka? Mint aki rossz világra született.18/L

Figyelt kérdés
Majdnem hajszálpontosan, hogy 1 éve írtam ide. ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. Sajnálatra méltó módon azóta sem sikerült túl sokat változtatni. Nem használt semmiféle "fejbeverés" meg "kijózanítás" és egyéb felhívások, hogy "Gyere, kezdödik az élet és ha még nem is lesz minden tökéletes, de legalább haladsz valamit!"... Tényleg csak annyi lenne a probléma, hogy nincs semmi önbizalmam, hiába ütnek már szét a barátnöim a "hülyeségeimtöl", hogy folyton leszólom magam. De ha így érzek és ez a visszajelzés? Azaz nincs semmiféle visszajelzés... Az ellenkezö nemüek számára tényleg láthatatlan vagyok azt a néhány kivételt leszámítva, akik 40 év feletti munkásoknak tetszenek lenni és bármire képesek lennének rávetni magukat, amin egy lyukszerüséget feltételeznek? Tényleg ennyire szánalmas lenne a világ, hogy egyszerüen sehol nem találom a helyem? Pedig már utaztam és éltem néhány helyen, még ha az életkorom ezt nem is feltételezné rólam. Az "öngyilkossági kísérletekböl" és hajlamokból is "kinöttem" már. Képtelen vagyok rájönni mi velem a probléma... Azt leszámítva, hogy rossz világra születtem. Miért az a "divat" manapság, hogy az az elfogadott, ha minden nap/hétvégén elmész és jól lerészegedsz, annyi sráccal kavarsz egy este alatt, hogy nem is emlékszel rájuk és 28 kiló smink van rajtad? Ez a mai elvárás a lányokkal szemben? Öszinén! Mert akkor sajnálom, én életképtelen vagyok... Végül is kinek kellene egy zárkózott, búslakodó, kockulásra hajlamos lány? :(

2013. máj. 29. 18:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%
nem olvastam el a kérdésedet, de van egy olyan feltételezésem, hogy te nem vagy olyan feltünően szép lány. Mert azért lássuk be, hogy aki szép, abból nem lesz kocka...föleg ha lány. Elég rondának kell lenni lányként, hogy ilyen nerd legyél...fiuként még ha átlagos külsőd van, akkor se tudsz elérni semmit a lányoknál..ugyhogy nemtom mit rinyálsz...probálnád ki fiuként.
2013. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Jó helyen jársz XD

Itt pl. biztos találnál hasonló személyiségű fiút.

Sokan vannak,akik szintén nem szeretnek bulizni.

2013. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Melyik a kedvenc játékod?
2013. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a csodás elsö kommentet. Bár túl sok hasznát nem vettem, de ugyebár türni kell a kritikát még akkor is, ha semmi valóságalapja nincs. Nem erre voltam kíváncsi, de azért köszönöm! :)
2013. máj. 29. 18:59
 5/26 anonim ***** válasza:

pont az ilyen lány nálam az ideál:)

én is gyűlölöm a bulikat és hasonló dolgokat...

2013. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
akkor gyere csézni
2013. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
képet!
2013. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Reménytelen wow-kocka vagyok, lássuk be... Még akkor is, ha már réges-rég nem játszok.
2013. máj. 29. 19:01
 9/26 anonim ***** válasza:

Ugyanez vagyok, csak ellenkező nemű és kicsit régebbi kiadásban... bár még nagyon messze az említett 40-től.

Nálad nem tudom, mi az oka az önbizalomhiánynak, de nem tartom valószínűnek, hogy lenne alapja. Amit leírtál divatnak, attól undorodom, nem járok semerre, bár ennek az időhiány az oka többek közt.


Kéne ilyen lány, csak lennék fiatalabb... :)

2013. máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
én irtam neki privit,hogy itt a lehetöség ismerkedni,én megismerném,de vissza sem irt a kérdezö....hát akkor maradjon egyedül!
2013. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!