Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rossz embernek érzem magam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz embernek érzem magam. Túlságosan zárkózott vagyok, hogy változzak?

Figyelt kérdés

Szóval 21 fele járok és egyszerűen úgy érzem megállt az életem.Nem tartok ott ahol ennyi idősen kellene és ez az ami leginkább zavar. Nincsenek céljaim, és már motivációm se nagyon maradt. Nem járok el szórakozni,nem iszok, az a hardcore otthon ülős típus vagyok, mivel nincsenek ismerőseim egy szál se, és barátnőm sincs. Bevallom szívesen vagyok gép előtt, "hobbi" szinten játszok ez-az, de bármikor fel tudnék állni előle,ha lenne valami olyan program ami érdekel.( Talán )szociofóbiám van, mivel egyszerűen irritál mikor sokan figyelnek rám és azon kattog az agyam mi a rossz bennem/rajtam.Ezen felül sose sikerül megfelelnem önmagamnak.Rám tör néha egy enyhe szorongás, de valami nevetséges dolog miatt.

Bennem van, hogy meg kell felelnem adott elvárásoknak,de minden mértékben. Passzív vagyok ezek miatt és hát SENKINEK se nyílok meg.Mivel egész nap otthon ülök, sose vagyok rózsás kedvemben.Ezek miatt sokszor tehetetlen vagyok helyzetekben és "megijedek" ettől pedig rossz embernek érzem magam (tudom szánalmas).

Aki hasonló helyzetben, van/ volt tudna nekem valami hasznos tanáccsal szolgálni? Ha csak barát is,de kell valami emberi kapcsolat és változás,de azt csak úgy érhetem el, ha addig rugdosom magam amíg ki nem jutok a gödröcskémből.

KÉRLEK kíméljetek meg a "járjál kondizni mert az mindent megold" kommentektől, mert nem az nem segít csak az egót növeli.

21/F

(Köszönöm, hogy végigolvastad!)



2012. dec. 26. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ugyan most indulok aludni, de ha van kedved, írhatsz egy privit (mert ahogy magam ismerem, elfelejteném a kérdést:)), és szívesen beszélgetnék veled.:)
2012. dec. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A neten sincsenek barátaid?
2012. dec. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hmmm, hasonló a helyzetem nekem is, főleg az a része igaz, hogy nem itt kéne tartanom ennyi idősen...

Ha gondolod írj, beszélhetünk!

2012. dec. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ne járjál kondizni mert az mindent megold,


DE


valóban nem hülyeség amit ezek a fitnesz edzők mondanak. valóban kell, hogy az ember mozogjon. én pl. programozónak tanulok és két három naponta, ha túl sokat ülök és fekszek és olvasok és (próbálok) programozni, akkor kezdem depisnek érezni magam. na ilyenkor futok, fekvőzök, felülésezek meg mellé valami változtatást is csinálok. pl. mást eszek. pl. rég ettem már tejberizst. és ebből amúgy semmi sem drága. sőt.


egyébként ha jól éreznéd magad a gép előtt akkor nem ajánlanék ilyet, de érzed te is, hogy valami gond van.

2012. dec. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Yorxun Yorxun ***** válasza:
76%

Én is voltam ilyen élethelyzetben, mint te. Leírom a megoldást.


0. Ne marcangold magad, és légy egy magabiztosabb. Ha sokan figyelnek rád, akkor ne azon gondolkodj, mi a rossz benned, hanem, hogy milyen jó vagy, hogy ilyen sokan rád figyelnek.


1. Időnként kelj fel és mozogj egy kicsit. Nem kell nagy dologra gondolni, az is elég, ha elmész sétálni időnként.


2. Keress egy társaságot, ahova heti egy-kétszer jársz. Ez lehet bármi, például tánc, vagy valamilyen tanfolyam. Az a lényeg, hogy a szokásostól eltérő dolog legyen, amit szívesen csinálsz, és felráz a mindennapokból.


3. Válassz magadnak valamilyen célt, amit reálisan el is érhetsz. Nem kell, hogy nagy dolog legyen, de szerezz akaraterőt, és vidd véghez.

2012. dec. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, mentek a zöld pacsik, ha már vettétek a fáradtságot, hogy elolvassátok! Amúgy egy kis alapvető testmozgást végzek, mert azért én se bírom üléssel tölteni az egész napot.
2012. dec. 26. 15:48
 7/9 A kérdező kommentje:

#5-nek

Keresnék én társaságot, de mivel ilyen vagyok ezért nem tudok ismerkedni, de tényleg nem. Egyedül meg csak nem mehetek oda emberekhez, hogy "hello, hogy vagy?".

Igen kisebb dolgokkal próbálkozok, hogy elérjek valamit legyen valami célom, de amire leginkább vágyok az egy kellemes társaság akikkel jól érzem magam, vagy valaki mellém. És e miatt érzem úgy, hogy nincs "igazi" célom az életben. (Tudom kicsit össze-vissza ,de ennél jobban nem tudom megfogalmazni...)

2012. dec. 26. 20:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben voltam, most meg nem járok suliba sem, mert végeztem és idén nem mentem egyetemre, így szörnyen magányos vagyok, tényleg senkim sincs, akivel kijárhatnék. Gyakran internetezek és az az elvem, hogy hiába keresek lelki társakat szórakozó helyeken, interneten nagyobb esélyem van rá:D Mellettük jobban megnyílok, és szerintem bárki. A voltsulimban megszoktam, hogy ott valamilyenmódon senki, de SENKI nem volt, nem láttam akivel barátkoztam volna, talán azok is az iskolapadban gubbasztottak, hozzám hasonlóan. Valamikor én is címkéztem magam, hogy szociófób vagyok és zárkózott, de belátom önbizalommal jobban érzem magam emberek között. Mi a véleményed a hobbidról és egyéb dolgaidról? Ezekről is lehet beszélni, olyanokkal akiknek szintén ez az érdeklődési körük ha nem viszonyulsz hozzá olyan utálatosan, hanem természetesnek tekinted. Pl. gyakran azért nem beszélek, mert nem tartom érdekesnek az érdeklődési köröm és az életem, úgy érzem mások szemében uncsi, ami meg egy kicsit érdekesebb az nekem jelentéktelen, ilyen vagyok. Fogadd is el, AZ VAN neked, amiért teszel valamit, ennél többet sose akarj. Szerintem ilyen hozzáállással tényleg rossz lehet egy ember. Nem csak magukat hanem másokat is képesek kritizálni. Vannak nyugodt lelkiismeretű emberek akik megértenének de talán őket is ócsárlod, nem tudsz felszabadulni mellettük, nem?

Sok tökéletlen boldog, szép ember van, és ez is inspirál. Aki a barátod az nem méreget téged és nem kritizál, csak meg akar ismerni.

Keresd magadban a jót, amit könnyedén csinálsz, ebből építs célt magadnak. Ne mond azt, hogy nincs, mert biztos van valami, csak azt tudni kell értékelni, és akkor kilehet hozni belőle valamit, erre van egy jó mondás: "tölgyfa alszik a makkban."

2013. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy egyedül járat anyum tanfolyamokra, ott is alkalmam van ismerkedni, más emberek csak úgy odajönnek és beszélgetnek velem, és más elég régóta nyugodtabb a lelkiismeretem, úgy felszabadultabbak reagálok rájuk mint régebb, de erőltetett sem vagyok, mert hát mind emberek vagyunk. mióta jobban elfogadom önmagam, rájöttem, hogy jobban kiszúrom az olyan embereket, akikkel egy hullámhosszon vagyok:) hol lehet ismerkedni:))? pl. ma vonaton is megismertem valakit, pedig nem is akartam, csak önmagamat adtam, csendesen rajzolgattam az ülésen, nyugisan míg kíváncsian leszólított valaki, hogy lássa, mit rajzolok:)) de szerintem akárhol lehet, az útközepén is vagy bárhol, bármikor, a fő, hogy észrevedd, ráérezz:-? Idézek ebből egy jót, valami fura 'szeretet felvilágosítós' könyvből, ami fárasztó, de most igaz, szóval 'a szeretet tértől is időtől független' remélem ráérzel:) meg az én szavaimmal fogalmazva, elsősorban nem térben kell keresni, hanem magunkban!!!!
2013. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!