Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez a rendszertelen...

Mitől lehet ez a rendszertelenség? Menjek el egy általános kivizsgálásra?

Figyelt kérdés
Múlt héten négy napig nem aludtam semmit, mert egyszerűen nem tudtam. Ideges is voltam . Utána végre hét végén el tudtam aludni. Azóta visszaállt egy ideig a rendes alvás és most egy pár napja viszont állandóan fáradt vagyok és nap napközben is több órákat alszom. Mostanában rendszeresen voltak alvási problémáim, de vérnyomásilag sem vagyok rendben.Gyomorideg is közrejátszik és koncentrálási problémáim is vannak. Szeptember óta tart.

2014. nov. 10. 21:53
 1/1 anonim válasza:
Ha már két hónapja tartanak ezek a tünetek, jobb, ha elmész kivizsgálásra. Érdemes azt is átgondolni, hogy mi válthatta ki mindezt. Történt-e az életmódodban valamilyen változás, stresszhatás, stb. S addig is figyelj oda a megfelelő/rendszeres alvásra és táplálkozásra, igyál sokat, és mozogj rendszeresen.
2014. nov. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!