Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy 16 évesen még...

Normális, hogy 16 évesen még mindig nem állt be a menstruációm?

Figyelt kérdés

Minden hónapban máskor jön meg, persze van, hogy egy ideig beáll, mondjuk három hónapig csak néhány napos eltéréssel jön meg, de aztán megint nem, és folyton ez van. Ez normális ebben a korban, vagy valami baj lehet?

Lányok, nektek mikor állt be véglegesen? Beáll ez egyáltalán? Help!

16/L



2014. aug. 15. 23:11
 1/3 anonim válasza:

én 17 vagyok és még mindig nem állt be, nekem volt már hogy 3 hetet is késett aztán a következő korábban jött mint kéne, de azt mondják, normális 18-20 éves korodig

szerintem nyugodj meg, ha 3-4 év múlva sem áll be, akkor menj dokihoz:)

2014. aug. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18 éves korig sokaknál így van.Viszont 18 éves kor után még nem áll be akkor feltétlenül orvoshoz kell menni.Ill.akkor is ha ez a rendszertelen menstruáció panaszokkal társul.Pl:. erős vérzés,erős alhasi fájdalmak,vagy hirtelen hízás stb.
2014. aug. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha 18 évig nem áll be, akkor lehet, hogy orvoshoz kellene majd menned.

Napra pontosnak nem kelllennie, de azért 3-5 napon belül legyen a periodus eltérése.

2014. aug. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!