Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elakadt a szavam, és nem...

Elakadt a szavam, és nem tudtam megszólalni. Miért?

Figyelt kérdés

Tegnap délután edzés, estére pedig ért néhány rosszhír.

Kocsi vezetés közben egy kocsiban voltam azzal akinek a rosszhíreket köszönhetem, és nem nagyon volt kedvem jópofizni. Vagy kétszer bambáztam is a kocsival. És volt egy pillanat amikor valami furát éreztem és nem tudtam megszólalni. Járt az agyam, hogy húú nem tudok megszólalni, a következő gondolatom az volt, hogy igazából nincs is mit mondanom. Tovább gördült a beszélgetés, de ez nagyon megmaradt bennem.


Mi lehetett ez? Vérnyomás ingadozás? Vagy pánik?


Sajnos eléggé szorongós típus vagyok, amik fizikai tünetekben nyílvánulnak meg. Szapora szív verés. Szív verésben kihagyás, extra beütés, rossz kedv stb.

Ezek miatt pszichológushoz is járok.


2010. jan. 28. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Meséld el a pszichológusodnak, ő biztos tudni fogja, hogy mi volt ez. Talán egy apróbb pánikroham?
2010. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!