Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék mások előtt...

Hogy tudnék mások előtt megszólalni?

Figyelt kérdés
Gimibe járok és sulit váltottam,a volt sulimban kaptam beszólásokat,hogy hogy nézek ki,milyen a hangom,milyen halk vagyok meg ehhez hasonlók és nagyon rosszul esett. Azóta nem merek megszólalni még az új suliban sem,mindig azon kattog az agyam,hogy most biztos rólam beszélnek az oszttársaim,hogy milyen hülye hangom van,mennyire bátortalan vagyok.Amikor meg az ismerőseimet,barátaimat kérdezem a hangomról,akikkel bátran tudok beszélgetni azt mondják,ez hülyeség tök jó hangom van.Mit csináljak mégis ha hallgatok rájuk és eldöntöm ezt,h beszélni fogok határozottan,és ott tartunk,hogy felelnem kéne vagy hasonlók,akkor nem bírok.Segítsetek légyszi!!
2009. szept. 1. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
lany vagy fiu vagy?
2009. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2009. szept. 1. 22:19
 3/12 anonim ***** válasza:

hát, a tizenévesek ilyen gonoszak.

nekem is megmaradt pár megjegyzés, mert rosszul esett, pl.

hogy lehet ilyen hülye hangja, meg hipóreklám, meg ilyenek.

pedig semmi baj nincs velem:D azóta már megtapasztaltam.

tinik így méregetik magukat egymáshoz. ez ad önbizalmat, ha mást kritizálhatnak. ne foglalkozz vele. senki nem tökéletes.

2009. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó,oké,de akkor is elég nehéz ezen túl lépnem,mert csak ezen kattog az agyam.Az új osztályba is van 1-2 gonosz ember,akik beszólogatnak mindenkinek a suliban,még az osztályban is azoknak,akik nem tartoznak a "menők" csoportjába.
2009. szept. 1. 22:25
 5/12 A kérdező kommentje:
De köszönöm a választ!
2009. szept. 1. 22:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is van egy lány, akinek tényleg kicsit fura hangja van. Eleinte őt is piszkálták egy kicsit, de nem sokáig. Ma pedig eszük be sem jut, hogy valaha is ezért beszóljanak neki. Valószínű, hogy nálad is így lesz, amúgy meg szard le őket nekik is belehetne szólni valamiért az tuti, mivel senki sem tökéletes. Mondjuk én sosem értettem, hogy mi a jó abban, ha valakit csesztetnek, főleg olyan dologért amiről nem is tehet. Biztos ilyen perverz, szadisták...
2009. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nincs önbizalmad, mert elvették. pszichológus tud segíteni.
2009. szept. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen!A phszichológusra én is gondoltam már.

Ismerőseim szerint nincs fura hangom kicsit magasabb az átlagosnál,de nem olyan,amin jót lehet röhögni ,de akik nem az ismerőseim azok előtt félek beszélni,mert úgy érzem,hogy meg fog történni az,ami a volt sulimban.Na jó nem ragozom tovább!:D

2009. szept. 2. 16:16
 9/12 anonim ***** válasza:
csak nem ikertesók vagyunk? xD 100%-ig ugyanaz a gondom nekem is :) nagyon halkan beszélek és alig szólalok meg. borzasztóan zárkózott vagyok. most kezdtem a második évemet kisgimiben, nem változott semmi az elsőhöz képest xD bár nyáron elvettem minden osztálytársam belém vetett bizalmát, elfogadását egy szörnyű beszólással xD de nem érdekelnek :D rájöttem, hogy sulin kívül sokkal többet beszélek mint ott :D nekem ez így tökéletes, sosem szerettem a középpontban lenni :) bár eleinte borzalmas érzés volt hogy nem tudtam beilleszkedni és nem fogadnak el :( de ennek vége, a megtalált baráti köröm bőven elég nekem. a többieket enyhén szólva le se 'rom xD viszont tanárokkal próbálom a legerősebb hangomat felvenni, de néha az se sikerül :D szerintem keress pár jóbarátot az osztályodban, biztos van aki szimpatikus. ha velük meg lesz az összhang, ők majd megvédenek a beszólásoktól és nem érzed majd annyira egyedül magad. :) amennyire lehet, bátran! :)
2009. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oké:DEz télleg vicces,hogy ugyanaz a bajunk,sztem sokan vannak még így ezzel:DVan két nagyon jó barátom a suliban
2009. szept. 7. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!