Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon rosszul alszom, mit...

Nagyon rosszul alszom, mit vegyek be?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs miert, de 3-4 ora alvas utan kipattannak a szemeim, pedig hulla faradt vagyok. Suliba jarok, dolgozom, ezek mellett sportolok is, szoval fizikailag es szellemileg is nullan vagyok estere.


Mindig 10-kor megyek aludni, altalaban 2-kor kelek. Egyre kimerultebb vagyok, de igy sem alszok többet:-(


2014. nov. 15. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit és mikor vacsorázol?
2014. nov. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mindig mast, egeszsegesen etkezem kulonben.

De mostanaban nem vagyok ehes este, mert dolgozom. Igy van, hogy 5-kor eszek utoljara valami kis salit

2014. nov. 15. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak azért kérdeztem, mert akik túlterhelik a gyomrukat egy késői vacsorával, vagy krónikus gyomorbántalommal szenvednek, azok szoktak hajnali kettő körül ébredni.

Próbálj langyos vízzel megmosakodni, ha felébredsz, hátha akkor újra elalszol.

2014. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ajánlanám Neked a gyógynövénykészítményeket. Borsmenta, komlótoboz és társai, teakeverékek amit magad is összeállíthatsz.

Én ha nem tudok aludni akkor imádkozni szoktam és sokszor elalszom, visszaalszom.

Én is alvásproblémával küzdök 20 éve pedig még csak 26 éves vagyok!!!

Próbáltam már a 1-2-3-ával való visszafelé számolás elvét 200-tól kezdve, ezt is az egyik netes oldalon olvastam. Van mikor arra is visszaalszom.

Ha már napokig nem bírok aludni akkor hétvégén beveszek egy FÉL Frontint, hogy aludjak azért valamikor, mert sokszor a fáradságtól nem alszom.

De lehet, hogy szervi vagy lelki oka van fordulj orvoshoz!

26/N

2014. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túlhajszolod magad és ezért nem alszol jól. Próbálj meg naponta több csésze citromfű teát meginni.
2014. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Teakat probaltam. nevetseges lett az eredmeny, mert pisilni kellett felkelnem :D
2014. nov. 15. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!