Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudom a figyelmemet...

Hogyan tudom a figyelmemet elterelni arról, ami alapjáraton nagyon is érdekel? Hogyan ne vegyek tudomást olyan dolgoról, ami egyébként rosszul esne?

Figyelt kérdés
van e valami pszihiátriai, vagy egyéb módszer arra, hogy ne vegyek tudomást bizonyos dolgokról ,amik esetleg körülöttem történnek? Hogyan fogjam vissza a féltékenységemet? Hoygan urakodjak magamon? Tudomhogy a Másik félnek nem lenne jó, ha látná rajtam hogy kikészülök ha esetleg mással beszélget, vagy ne adj isten mással táncol egy szórakozóheylen.
2012. jan. 20. 12:04
 1/3 A kérdező kommentje:
átmenetileg ki szeretném kapcsolni az agyamból az érzelmi horomonokat. van erre valamilyen módszer amit magamnak elő tudok idézni? esetleg valmailyen alap hipnotikus feladat? Ha iylne mélységekben nem si tudtok válaszolni, egyéb, saját tapasztalatokat is szívesen olvasok!
2012. jan. 20. 12:12
 2/3 anonim ***** válasza:

"Hogyan tudom a figyelmemet elterelni arról, ami alapjáraton nagyon is érdekel?"


Konkrétabban?


"van e valami pszihiátriai, vagy egyéb módszer arra, hogy ne vegyek tudomást bizonyos dolgokról ,amik esetleg körülöttem történnek? "


Elfordulsz, füldugót teszel be, elmész sétálni, elutazol stb.


"Hogyan fogjam vissza a féltékenységemet?"


Jól működő kapcsolatban elvileg bizalom van és nincs féltékenység. Lehetnek belső és külső okai egyaránt, hogy ez miért nem tud kialakulni. Beszélj egy pszichológussal.

2012. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

12:12


"átmenetileg ki szeretném kapcsolni az agyamból az érzelmi horomonokat. van erre valamilyen módszer amit magamnak elő tudok idézni?"


Hát ilyen, hogy "érzelmi hormon kikapcsolása", nem nagyon van, de mindenféle stresszcsökkentő eljárások léteznek, érdeklődj pszichológusoknál.

2012. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!