Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS Segítség nagyon rosszul...

SOS Segítség nagyon rosszul vagyok mit vegyek be?

Figyelt kérdés

Anyukám elment dolgozni és én nagyon rosszul vagyok elkapott a köhögés és kb fél percenként köhögök amugy 20.

án megfáztam és ma egész nap ilyen szarul voltam már szédülök minden bajom van kérlek segítsetek mit v egyek be mit csináljak előre is nagyon köszönöm felpontozok mindenkit köszönöm


2011. aug. 29. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, h meghűléses asztmád van. Azon nem tudom mi segít. Nekem 3-szor volt már életemben, mindannyiszor 1 hónapig fulladtam. Minden alkalommal elmentem a tüdőgondozóba és azt mondták, h nincs semmi bajom, így gyógyszert sem adtak. Elvileg a röntgenen sem láttak semmi.
2011. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Köhögéscsillapító, fekvés, ha van lázad, lázcsillapitó, vagy akár kihívhatnád a háziorvost, mert súlyos szövődményei lehetnek a megfázásnak! Esetleg hívd fel anyukádat, ő tudja, milyen orvosságok vannak otthon, nyilván azt fogja tanácsolni, hogy vedd be a gyógyszert, ne gépezz, hanem feküdj, igyál meg egy teát, szundizz egyet, mert az izzadás segíti az anyagcserét, és hamarabb meggyógyulhatsz! Gyógyulj meg! :)
2011. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem tudom,hogy mi lehet a baj, de mikor nekem köhögésrohamom volt akkor a friss levegő segített, nyisd ki az ablakokat..meg amit előttem is írtak,fekvés,tea és ha tudod hívd fel anyukádat,hogy az otthoni gyógyszerek közül mit vehetsz be:)
2011. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ügyelet ,vagy házi orvos ,mert nem tudod pontosan mi a bajod
2011. aug. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
na itt vagyok élek nehéz volt az éjszakám majdnem megfulladtam éjjel fent voltam hajszárítóval melegítettem az arcomat most se vagyok vmi jol ha felálok innen akkor elkap a hányinger meg a szédülés ezért csak a gurulos székek közlekedek
2011. aug. 30. 07:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Jobb lenne ha orvoshoz mennél, vagy ha nem tudsz, akkor hívd ki.
2011. aug. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
két szőke nő meg pakolja a kezed meg a lábad ,jót szórakoztál ugye?
2011. aug. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
16 most már csak köhögök már szetem be sinecodot meg halixolt miket kell még bevennem?
2011. aug. 30. 14:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne szedj be mindent anélkül, hogy orvos mondaná, mert többet árt, mint használ.
2011. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!