Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 8-as a koleszterinem. Nem...

8-as a koleszterinem. Nem eszem zsirosan. Viszont alkoholt fogyasztunk. Milyen zsircsökkentő van, ami nem tartalmaz laktózt? / nem kérek mondjál le a piáról válaszokat.

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 09:36
 1/4 anonim válasza:
Nekem bevált és sok mindenre jó, én ajánlom: [link] persze nem biztos, hogy neked is jó lesz, de egy próbát megér, nem drága, és még mellékhatása sincs. Laktoz szerintem nincs benne, de az oldalon van egy biokémikus akit lehet hívni, ő mindent elmond neked amire kíváncsi vagy.
2014. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ilyesmire gondoltam. Rákeresek.
2014. nov. 16. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:
A 8-as koleszterinre nem lesz elég a lecitin. Sajnos tapasztalatból írom, mert nekem is 8 ha nem szedek semmit. A háziorvostól kérdezd meg mi legyen? Laktózérzékeny vagyok én is, de én tudok szedni minimális Xetert és az leviszi. Az a baj a koleszterincsökkentő gyógyszerekkel, hogy nekem izomfájdalmat okoz. Viszont az nem jelenti azt, hogy nálad is ez lenne.
2014. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Halolajat próbáltál már? Az egyik csúcs az izlandi Omega-3 Forte kapszula, 33%-os EPA-tartalommal (DHA is 20%fölött).
2015. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!