Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem érdekel egy csomó...

Miért nem érdekel egy csomó lányt, ha látszik a hónaljszőre?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, és a környezetemben nagyon sok lánynál látok ilyen 2-3 mm hosszú szőrt a hónalján ( jó csajoknál is, akikről nem gondolnám). Én hetente borotválom és nekem hetente nő meg akkorára, úgy hogy szőrösebb típus vagyok. Akkor a lányok miért nem szedik hetente vagy gyakrabban, ha más fiú létére kibírja?? Az nem jut eszetekbe hogy borzasztó látvány?

2014. nov. 16. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Azért mert te PÁVA vagy. Nem mindenki a hülye divat után megy. Vagy esetleg búzavető szakmunkás leszel?
2014. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Egy csupasz fiú látványa sokkal borzasztóbb. Semmi férfiasság nincs benne. Kukidat is borotválod, vagy mi?

Amúgy is, szerintem semmi közöd hozzá, hogy egy idegen csaj hogy szőrtelenít. (Amúgy ha pl. gyantáz, ahhoz eleve kell egy hossz.)

2014. nov. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy fiúknál nem feltétlen kéne, de nekem jobb így.. De a lányok miért olyan lusták, hogy minden héten 5 percet nem tudnak erre áldozni az életükből?
2014. nov. 16. 18:08
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

A fanszőrőd remélem nem borotválod csupaszra,mert az igen férfiatalan látvány,egy 12-13 éves fiúnak is van némi szőre már.Tehát ha ott is zavarna akkor vágd ollóval rövidre akkor legalább férfias marad.


De azért mert most nincs jó idő,nyáron minden nap borotválhatják magukat,most legalább lazíthatnak,most lehet hosszú felsőt hordani.

2014. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

azt jobb ha tudod mivel a csajok nyáron sokszor minden nap borotválják( mert a szőröcskék már akár másnap el kezdenek este fele előbújni )így lehet ami neked pár mm az lehet nekik akár 1,5-2 nap alatt kinő.Nem bíztos hogy arról van szó hogy hetekig nem szedik.A csajok sokall gyakrabban borotválják és így sokszor gyorsabban is nő a szőrük.


De ne legyél már csupasz csiga,fiú vagy vagy kislány?

2014. nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mindenki mást mond, van aki a szőrös fiúkat szereti, van aki a borotváltat, akkor hogy is van ez? Amugy meg akkor ne borotválják, hanem gyanta vagy epilátor ha ennyire gondot okoz hogy minden nap kell szedni..
2014. nov. 16. 18:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg azért vakargassam magam mindennap a borotvával, mert neked nem tetszik???? Érdekes hozzáállás.


Az emberek szuverén lények, nem azt teszik, ami a másiknak tetszik. Majd megtapasztalod....

2014. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek egyformán nő!Neked hetente 2-3 mm t mő,nekem kb 1 centit ez idő alatt.Nyáron minden nap borotválnom kell,ha simát akarok,de akkor is csak pár órahosszáig sima.Amikor nyaraltunk,naponta 2x is borotváltam,de este akkor is látszott.Szóval van akinek gyorsan nő,nem tudnak mit csinálni vele.
2014. nov. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

a kis csajok és nem a nők szeretik a csupasz fiúkat,aki csupasz arról nem a férfi szó jut senkinek sem eszébe,hacsak nem a metrosexuális fiúkt,álliász nőies fiúkat szereti.


Az igényesség és az elnőiesedés két külön fogalom és az igényesség ott van amikor valaki fiú/férfi létére a szőrzetet kordába tartja,de számomra aki csupasz az nem férfias,az csak egy kis fiú.


Ha külföldi fiúkat nézek akár a tv-ben,hát ott még csupasz hónajú srácokat sem látok.


Innen látszik hogy csak egy kis fiú vagy és talán 20 évesen is csak fiú leszel,messze nem férfi.

2014. nov. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

a gyanta, meg az epilátor az elég fájdalmas tud lenni,főleg a hónaj vagy intim rész területén.


Az sokall borzasztóbb látvány hogy ennyi lányos fiú van,aki többet piperköcködik a tükör előtt mint egy nő:-)

Neked lehet lánynak kellett volna születned.


Apád látot már hogy milyen kis csupasz vagy?Vagy ő is csupaszka?



A sok elnőiesedett fiú/férfi is szörnyű látvány hidd el.Meg az is hogy arról dumáltok hogy nagyok vagytok,később meg 18-20 évesen meg már felnőttek,aztán meg anyuka csinálja a szendvicset,meg vasalgat,készítget titeket.Hát hol férfi,nagy az akit mint a kis óvisokat anyukának kell készítgetnie,vagy akár orvoshoz is még úgy cipelik?Hát sehol.



Ja még annyit ha valami nyilvános zuhanyzóba kerülnél ahol 25-30 évesek is vannak vagy még idősebbek hát a csupaszságod miatt elég érdekesen néznének rád az biztos.

2014. nov. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!