Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem érdekel egy csomó...

Miért nem érdekel egy csomó lányt, ha látszik a hónaljszőre?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, és a környezetemben nagyon sok lánynál látok ilyen 2-3 mm hosszú szőrt a hónalján ( jó csajoknál is, akikről nem gondolnám). Én hetente borotválom és nekem hetente nő meg akkorára, úgy hogy szőrösebb típus vagyok. Akkor a lányok miért nem szedik hetente vagy gyakrabban, ha más fiú létére kibírja?? Az nem jut eszetekbe hogy borzasztó látvány?

2014. nov. 16. 17:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ez azért elég vicces most:)) itt magyaráznak a lányok hogy nem jó ha csupasz a fiú. Ez oké. De a fiúk ezt nem így gondolják, a lányoknak nyaktól lefelé ne legyen szőr, hogy néz már az ki..
2014. nov. 17. 15:08
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

De hogy néz ki az a fiú aki tök csupasz,az valóban csak egy fiúcska,egy lányos fiúcska.


Nyugi valószínűleg a lány ha elég idős lesz és együtt akar lenni a párjával valószínűleg mindenhol rendben lesz:-)

Nem minden nap csupaszítja magát a lány sem,akinek erre van ideje az idő milliómos és valósznűleg otthon sem csinál semmit,csak egy lus ta di sz nó.

2014. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
amúgy ne zavarjon, hogy a gyantázáshoz kell min.4-5 mm szőrzet :DDDD
2015. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!