Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok ennyire rosszul?

Mitől vagyok ennyire rosszul?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hónappal ezelött kezdődhetett az egész..folyamatosan ment el a szememvilága ,rossz közérzetem volt és miután kicsit helyrejöttem egyből jött egy nagy szúró fejfájás,aztán ez egyre gyakrabban fordult elő,mig ki nem derült,hogy kálciumhiányban szenvedek...21 évig soha nemvolt ilyen problémám most pedig folyton le van esve... vénámba is kaptam vitamint ,doktornőnél is voltam ezzel aki gyógyszert és vitaminokat irt fel,de még mindig sokszor utolér ez a rosszullét. Olvastam neten,hogy a fogamzásgátló is ronthat ezen... elgondondolkoztam ezen,ugyanis én hónapig szedtem fogamzásgátlót és kb. annyi ideje kezdtek jelentkezni ezek a rosszullétek. már lassan egy hete abbahagytam a szedését ,és melette rengeteg vitamint illetve gyógyszert is szedek,de mégis mai nap is 4-er is rosszullettem. Nemtudom mostmár ,hogy mikor lessz ennek vége folyton csak rosszul vagyok és már nemtudom mit csináljak,hogy vége legyen ennek... 21/L
2014. nov. 17. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A kaáciumpótló készítmények mellé szedj D-vitamint is, mert anélkül nem hasznosul a kálcium.
2014. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyan derült ki a kalciumhiány ?? Ugyanis a hipokalcémiának egyáltalán nem ezek a tünetei. Fejfájás és látászavar viszont lehet egészen enyhe trombózis következménye is. Nem tudom, milyen orvosnál voltál, de nőgyógyászt és hematológust is érdemes lenne felkeresni.
2014. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
két vitaminomba is van d3 vitamin..
2014. nov. 17. 18:22
 4/4 A kérdező kommentje:
a kórházba is mondták illetve a családorvosom is mondta... :)
2014. dec. 18. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!