Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon rosszul alszom. Mit...

Nagyon rosszul alszom. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Kb 7 eve van alvaszavarom. Volt olyan idoszak, amikor az elalvas 3-4 oran at tartott, maskor 15-20x felebredtem egy ejszaka, most viszont meg rosszabb. Lefekszem mindig 11-kor, 3-kor felebredek, hogy wcre kell mennem, es ezutan sehogysem tudok visszaaludni, hiába vagyok nagyon faradt!


Szellemileg, fizikailag is lefaradok estere, konnyen elalszom, tenyleg nem ertem, miert.... Evek ota nem aludtam egy jot :-(


Orvosok addig jutottak, hogy orrsovenyferdules miatt lehet, de mivel meg csak 18 vagyok, nem akarnak muteni.


2014. nov. 13. 08:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Suliba jarok, dolgozom, tenyleg hulla faradt vagyok, es a teljesitmenyem is mar a beka segge alatt van sajnos. Van, hogy a sajat nevem nem jut eszembe.. Tanulni mar keptelen vagyok, egyszeruen tul faradt vagyok hozza..
2014. nov. 13. 08:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt lenne néhány tipp:

[link]

[link]

[link]

2014. nov. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel még nagyon fiatal vagy, nem ajánlanék különösebb nyugtató hatású szert nehogy rászokj, de azért mégis ajánlok egy alternatívát: CETEBE C-vitamin kapszula.

Egyébként is erősen igénybe vett szervezetre szokták ajánlani, és saját tapasztalat, hogy jól alszom tőle. Bár nem olcsó, érdemes volna kipróbálnod, semmiképp nem veszítesz vele, mert azt is feltételezem, hogy ennyi feladat mellett egyoldalúan is étkezel illetve rendszertelenül.

Nálam is fennállt ez a probléma, hogy este jól elaludtam, de hajnalban felébredtem és onnantól nem tudtam visszaaludni. Van mikor ekkor veszem be a kapszulát, és rövid időn belül el is alszom.

2014. nov. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egeszsegesen etkezem, vegan vagyok.
2014. nov. 13. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!