Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A fülembe tettem egy gumit,...

A fülembe tettem egy gumit, rá van rakódva a dobhártyámra. Hogy tudnám elérni hogy picit kijjebb jöjjön?

Figyelt kérdés
Egy kis gumiról van szó amivel kötözni lehet, egy karkötőröl szedtem le... tudom oltári nagy barom voltam hogy beletettem de már megtörtént, tehát aki erre akar kitérni kérem mellőzze.... kettészakadt az egyik fele kijött, anyu szemöldökcsipesszel kiszedte, de a másik benn maradt... és iszonyúan fáj ha ott a dobhártyámnál van, és a gumi ott van sajnos.... valamivel, vizzel vagy akármivel el lehetne érni hogy kijjebb mozduljon? Kérem aki trollkodni akar ne, szarul érzem magam épp eléggé...
2014. nov. 18. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne fülészetre menni. Még mielőtt nagyobb baj történik. Jobbulást.
2014. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én kiskoromba a ropit törtem bele :( menjetek be a kórházba/sztkba és ott egy tölcsérbe vizet tesznek és kiöntik nem fáj
2014. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha lenne otthon nagy fecskendőd, langyon víz , de nem közvetlenül a dobhártyádra nyomni, hanem a külső hallójárat hátsó vagy akár első falára. Nem túl erősen, de befecskendezni, kimossa. A fülész sem fog mást csinálni, csak neked esetleg benne van a pakliban , hogy túl benyúlsz és kilyukasztod a dobhártyád.
2014. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fecskendővel mossátok ki szerintem is! Nem bírom ki hogy ne krédezzem meg, miért tetted bele? (Boccs)
2014. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

NE nyúlj hozzá, mert megsérülhet a dobhártyád. Ha fáj, az azt jelenti, hogy be van gyulladva, dagadva.


Anyukád ne kísérletezzen tovább, menjetek be ügyeletre.

Legjobb, ha valamelyik kórházba.

2014. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fülészeten pikk-pakk kiszedik. Fájdalommentesen és hidd el, csodálkozni sem fognak. Láttak ők már meggyfán pókot.
2014. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Anyu megpiszkálta azért fáj.... néhol picit fel is sértette, csütörtökön van orrfülgégészet, addig nem lesz nagyobb baj?
2014. nov. 18. 18:43
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem kiskoromban belemászott egy katicabogár, azóta se jött ki. Szerintem túléled te is.
2014. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem tudom, Anyukád hova rakta az eszét, hogy belenyúlt a füledbe éles tárggyal.

menjél el minél gyorsabban az orvoshoz.

2014. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!