Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megfogok őrülni, ez az élet...

Megfogok őrülni, ez az élet nem nekem való. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves fiú vagyok, úgy érzem az életem egy roncs. Faluban élek, unalmas, mindennap szinte a semmit tevéssel telik el, gépezek, nem tudok mást tenni..itthon ülök, osztálytársaim mind kockák, velük nem tudok el menni sehova, és mindegyik szinte bejárós, ami ugye megint probléma..tehát mondhatjuk úgy is hogy nincsenek barátaim, ahol lakom egyik emberrel se tartom a kapcsolatot szinte, mert régen tönkre akartak tenni általánosban. Minden este rám jön a depresszió, kezdek megőrülni..17 éves vagyok és még bulizni se tudok, nem tudok élni, ez nem élet, felkelek, iskolába megyek, hazajövök, és nem csinálok semmit..rossz a buszjárat is, rossz minden..nem tudok semmit se tenni ellene, épp ez a baj. Reménytelen. Mégis mit tehetnék?
2014. nov. 22. 01:15
 1/6 anonim válasza:
Suli után beköltözöl egy városba.
2014. nov. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tervezem, de az mikor lesz még..:(
2014. nov. 22. 03:36
 3/6 anonim válasza:
Annál jobb lesz majd ha már mész. Addig pedig készülhetsz rá. Kezdj sportolni, futni, fegyencedzeni, stb
2014. nov. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, próbálom elterelni a gondolataim a rossz dolgokról..
2014. nov. 22. 03:43
 5/6 anonim válasza:
Igen, és a sportos testalkat a csajoknál is előny.
2014. nov. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bizony, a sport csodákra képes! :)
2014. nov. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!