Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az lehet, hogy rászoktam...

Az lehet, hogy rászoktam önmagam vagdosására?

Figyelt kérdés
A kezem, és a combom folyton tele van vágásokkal. Elhatároztam, hogy abbahagyom, de valahogy nindig karcolások vannak a bőrömön. Erre is rá lehet szokni?

2014. okt. 5. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha szándékosan bántod magad akkor egy karcolás is probléma. Ha pl munkád okán csak nem figyelsz magadra az más tészta.
2014. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen hülye szokás, fordulj pszichológushoz, akár az iskolapszichológushoz is. És gondolkozz el, hogy mi helyett keresel pótlékot.
2014. okt. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a válaszokat...
2014. okt. 5. 16:34
 4/11 YunSeo válasza:
Igen, lehetséges. Ha magadtól nem tudsz leszokni, akkor valóban pszichológus. Viszont, teljes mértékben meg tudlak érteni...
2014. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom. És magmatic hogy tudnrk leszokni ?
2014. okt. 6. 13:01
 6/11 anonim ***** válasza:
ha magadtól akarsz készüljfelhogy nem lesz egyszerű. Nem nem egyik pillanatról a másikra fog bekövetkezni elhiheted:)
2014. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. De nem mondhatom el anyumnak, az iskolapszichológus meg ki van zárva. :)
2014. okt. 8. 13:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Mért van kizárva az iskolapszichológus? Ő a legegyszerűbben elérhető szaksegítség.
2014. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

khmm. Hogy is mondjam?

Nem lehet úgy elmenni hozzá, hogy ne tudja meg az egész iskola. És ezt nem kockáztathatom, a <népszerűségem> miatt. Ez így idiótán hangzik, de a gimisek veszélyesebbek egy csapat éhes farkasnál. :)

2014. okt. 9. 17:29
 10/11 A kérdező kommentje:
A múltkor rohantam volna a pengémért egy beszélgetés után, de visszafogtam magam. Szörnyű volt, de kibírtam. Körbe körbe futkostam mint egy őrült, és a hegeimet fogdostam. Aztán kb egy perc múlva lenyugodtam :)
2014. okt. 9. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!