Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyiben van kihatással a...

Mennyiben van kihatással a stresszes és fárasztó életmód a fizikai állapotunkra?

Figyelt kérdés

A szakmámból kifolyólag elég stresszesnek mondható életet élek, állandóan rohanok, szóval mindig van valami, ami miatt lehet idegeskedni.

Feltűnt, hogy mostanában sokat betegeskedem, ami abszolút nem jellemző rám. Egy évben talán ha egyszer vagyok náthás, de semmi több. Kb. pár hete jött egy fertőzés, ami legyengítette a szervezetemet, antibiotikum és hasonló dolgok a kezelésre ugyebár...a mellkasi fájdalmaim még tovább is tartottak...és most megint kezdődik. Egyik napról a másikra épülök le és vesztem el az energiámat, aztán megint torokfájás, mellkasi fájdalom, és így tovább...

Ezen filózva az jutott eszembe, hogy lehet-e köze a hétköznapokhoz és a stresszes élethez a megváltozott egészségi állapotomnak? Megtörténhet-e hogy a szervezetem elfáradt és így próbál jelezni: elég, most már pihenj?



#stresszes élet #fárasztó életmód
2014. máj. 17. 16:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valakit érdekel: 18 éves lány vagyok.
2014. máj. 17. 16:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem jó az egészségednek a stressz. A fáradtság az nem akkora gond, de együtt a 2 már eléggé ki tudja csinálni az embert. Életúntság, közönyösség, fogékonyság a betegségekre mind eredhet ebből.
2014. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Életuntság, közönyösség - minden stimmel, amit írtál.

Az a baj, hogy radikális változásokat kellene tennem ahhoz, hogy a stresszt kiiktassam ebből az életformából... csak félek, hogy később ennek még komolyabb következményei is lehetnek.

2014. máj. 17. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!