Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megfogok őrülni, ez az élet...

Megfogok őrülni, ez az élet nem nekem való. Mit tehetnék szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves fiú vagyok, úgy érzem az életem egy roncs. Faluban élek, unalmas, mindennap szinte a semmit tevéssel telik el, gépezek, nem tudok mást tenni..itthon ülök, osztálytársaim mind kockák, velük nem tudok el menni sehova, és mindegyik szinte bejárós, ami ugye megint probléma..tehát mondhatjuk úgy is hogy nincsenek barátaim, ahol lakom egyik emberrel se tartom a kapcsolatot szinte, mert régen tönkre akartak tenni általánosban. Minden este rám jön a depresszió, kezdek megőrülni..17 éves vagyok és még bulizni se tudok, nem tudok élni, ez nem élet, felkelek, iskolába megyek, hazajövök, és nem csinálok semmit..rossz a buszjárat is, rossz minden..nem tudok semmit se tenni ellene, épp ez a baj. Reménytelen. Mégis mit tehetnék?
2014. nov. 22. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Sportolj.
2014. nov. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az emberi bőr érintésére lenne szükséged?
2014. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretem mikor ilyeneket írnak, de most én is csak azt tudom mondani, hogy ne dramatizáld túl...

Ha túl sok idő megy el utazással, akkor próbálj meg félévtől koliba menni, ott barátaid is nagy eséllyel lesznek. Ha ez nem opció, akkor bírd ki ezt a másfél évet, ez nem sok idő. Addig tanulj nyelvet, sportolj, rajzolj, akármi. Aztán fősulin/egyetemen mindenképp legyél kolis/menj albérletbe, ott úgyis megismersz egy csomó új embert.

2014. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen az egyetemet tervezem én is a jövőben, de van egy másik opció is, érettségi után angol nyelvvizsga és megyek külföldre. Vannak ott ismerőseim. Csak félek :D
2014. nov. 22. 12:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Jah... Kb. ezer lehetőséged van, de kényelmesebb a pc előtt ülve várni, hogy egyszer majd magától megváltozik valami. Tedd hasznossá ezeket az semmire pazarolt időket!

Ahogy írták már: sportolj! Pl. kerékpározz.

Olvass, tanulj! Ez is hasznodra válhat egyszer. Vagy egy jó hobbit keress magadnak. Fotózz, járd a természetet, vagy fémdetektorral keress "kincseket", foglalkozz kutyákkal, vagy méhészkedj. Millió érdekes és hasznos dolgot tehetsz, és sok mindenben megtalálhatod az örömöd ha szívvel lélekkel csinálod.

2014. nov. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam még, hogy beiratkozok mondjuk muay-thai-ra vagy valami küzdősportra.
2014. nov. 22. 12:43
 7/9 A kérdező kommentje:
Én csak attól félek hogy a 17-20-as éveim unalmas napokkal fognak telni..olyan rossz látni hogy csomó városi mehet akármikor bulizni, meg minden, én meg itthon ülök.
2014. nov. 22. 12:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak pár hétig kéne élned azt az életet és rájönnél, hogy az is ugyanolyan unalmas, felszínes, rutin. A bulik csak a filmekben tűnnek jó bulinak meg mikor eltúlozva mesélik azok, akiknek ez az élete. A legtöbben csak azért érzik jól magukat, mert isznak. Persze ez csak az én véleményem. A húszas éveidtől szerintem fölösleges előre félni, rengeteg dolog történhet addig. Lehet, hogy lesz komoly kapcsolatod akivel sok időt tölthetsz, lehet, hogy lesz haveri köröd akikkel közösen mehettek albérletbe. Külföldre is mehetsz, ahogy írtad. De én azért azt tanácsolom, hogy adj egy esélyt az egyetemnek előtte itthon.
2014. nov. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyetemre szeretnék menni, most elektrotechnika szakon vagyok, és mennék műszaki karra, mechatronikára..3 és fél éves lenne. Jól hangzik végülis. :) Köszönöm egyébként, nagyon jól estek most ezek.
2014. nov. 22. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!