Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítség kéne. Közeleg a...

Segítség kéne. Közeleg a felvételi, de nagyon nincs önbizalmam, rettegek tőle. Elég sokat gyakorlok, de félek hogy ott le fogok sokkolni és nem fog sikerülni. Nagyon. :/ Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2014. nov. 22. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
ha eleget készültél rá menni fog. Ha leblokkolsz majd segítenek.
2014. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne aggódj, mindenki fél! Én is idén felvételizek és egy elég erős iskolába szeretnék bekerülni. Ha jó tanuló vagy és mindent tudsz nincs mitől félni. Az a jó, hogy matekra kb teljes mértékben fel lehet készülni és csak magyarban vannak váratlan feladatok, amikhez pedig egy csomó gyakorló anyag van. Ha pedig mégis félsz, akkor próbálj minél több időt szánni magadra, lazulni, és ha eszedbe jut megint akkor próbálj kikapcsolni, és boldogan készülni a felvételire. Hidd el, nem mindig a túlzott önbizalom a nyerő!:) Légy erős, és sok szerencsét!
2014. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Tavaly felvételiztem és kb. előtte egy héttel kezdtem el nagyon-nagyon izgulni és gyorsan még átnéztem egy csomó dolgot. Aztán úgy elvoltam nem izgultam annyira max. előtte lévő nap. Szombaton (a felvételi napján) azt hittem, hogy nagyon izgulni fogok de csak egy kicsit (jó amikor be kellett menni az már más volt :)) Én inkább szóbelinél izgultam nagyon. Szerencsére a magyart írtuk előbb és ránéztem és azt gondoltam :"Jé, ez könnyű" (pedig magyarból rosszabb voltam) a matekot meg... mindenki nehéznek találta...én is. Egyébként szerintem jó lett: magyar:39 matek:35 :)

Ja igen és igyál citromfű teát (nyugtat) és egyél csokit. :)

Egyébként meg gyakorolj és menni fog. Nyugi.

Sok szerencsét! :)

U.I.: bocsi a szóismétlésekért :)

2014. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!