Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Teljesen magam alatt vagyok,...

Teljesen magam alatt vagyok, és nincs túl sok önbizalmam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy tanulásilag vannak,főleg matekkal kapcsolatban.Vettünk egy új anyagot de teljesen elvesztettem a reményemet,pedig minden erőmmel azon vagyok hogy jó lehessek belőle és most olyan kellemetlenül érzem magamat.Sokat gyakoroljak belőle vagy mit tegyek,hogy ezek az ostoba félelmeim eltűnjenek?Hogyan növelhetném az önbizalmamat?Kérlek segítsetek!A válaszokat előre is köszönöm!
2012. szept. 17. 18:24
 1/4 anonim válasza:

kérj segitséget a tanáródtól,vagy

Figyelj jóbban oda!

Minden reggel mondogasd a tükörbe hogy 'tudom a matekot'

ez egy újfajta önbizalom növelö.hosszú távón beválik azt mondják az 'okosok'

NEM VICC EZ EGY BEVÁLT MÓDSZER

2012. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:) egyáltalán nem tarom hülyeségnem amit írtál,már próbáltam másnál is ott bejött,de akkor meg fogom a mateknál is csinálni
2012. szept. 17. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Na és a többi tantárgy jól megy? Nyugi nem mindenki matek zseni, még van hogy a tanár is téved néha, ő sem isten és tévedni emberi dolog. Ha azon rágódsz hogy nem megy ez a nyamvadt matek és ezen rágod magad akkor annál rosszabb lesz!
2012. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs problémám a többi tantárgyal, de most úgy érzem,hogy képes leszek megoldani a dolgokat
2012. szept. 17. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!