Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok gyenge, erőtlen...

Adam977 kérdése:

Mitől vagyok gyenge, erőtlen mentálisan?

Figyelt kérdés

Már legalább egy éve észlelt probléma nálam, hogy reggeltől kezdve hihetetlenül gyenge vagyok mentálisan. Nagyon lassan gondolkozom, lassan fogom fel egy mondat tartalmát is gyakran. Nem tudok rendesen koncentrálni. És itt jön az érdekes része a történetnek.

Ha megiszok egy kávét, teljesen jól érzem magam, enyhe vagy akár közepes szintű depresszióből is kigyógyít a fogyasztása után már fél óra elteltével. Magas vérnyomásom van, 150-160/50,az egyik érték nagas, a másik valamikor van, hogy csak 48. Vérvizsgálaton legutóbb amikor voltam magas vérnyomás miatt, akkor nem volt semmi probléma a lap szerint. Szemfenék vizsgálat alapján nincs berögződött magas vérnyomásom. A szemem amúgy -3-as, tehát távolra nem látok, szemüveget viselek. Szívvizsgálaton és hasi ultrahangon voltam, minden rendben. Ha nem iszok kávét, csak bambulok és gyakran depresszióba megy át. Aki tud valami ötletet, megoldást erre, kérem segítsen, köszönöm!

17/F



2014. nov. 27. 16:01
 1/1 anonim válasza:
Vérnyomásod rossz.
2014. nov. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!