Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti is vesztek már fel farmer...

Ti is vesztek már fel farmer alá harisnyanadrágot?

Figyelt kérdés
Persze még nem vastagra gondolok.

2014. nov. 28. 15:32
1 2
 11/13 anonim válasza:
52%

Nálam télen természetes öltözködés az hogy harisnyát veszek fel a nadrág alá, pedig én fiú vagyok, de engem így neveltek, és mondjuk egy cseppet sem bánom, mert orvosnál nem igen jártam az elmúlt 35 évben.

Nem úgy mint a kemény fiúk akik meg mutatják hogy ők nem fáznak, igen most még lehet hogy nem, de majd fognak, nem is akár hogy!!!

Amúgy meg sokan meglepődnének azon hogy hány fiú is hord télen harisnyanadrágot, csak sokan nem merik bevallani, hol ott nem tudom mit ebben a kivetni való, ha hideg van akkor fel öltözünk nem?

És a harisnya erre pont tökéletes, mint ahogyan egy vastagabb pulóver meg hosszú ujjú póló és még sorolhatnám.

2018. jan. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szintén fiú vagyok, néhány nap eltéréssel szintén 35 éve életemben nem volt rajtam harisnya.

Nem vagyok fázós. -10 fölött nem hordok se sapkát, se sálat... Orvosnál utoljára 2009-ben voltam, mikor a jogosítványomat kellett meghosszabbítanom. 12 éve dolgozom, azóta egy napot sem voltam betegállományban.

Szerintem nem a harisnyán múlik... ;)

2018. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ebben teljesen igazad van nem azon múlik a betegség hogy veszel e fel harisnyát vagy sem, nyilván te ilyen vérű vagy ismerek én is ilyet, én sem vagyok az a teljesen fagyos szent, de én csak azt írtam én hogyan szoktam öltözködni ilyenkor, és én inkább veszek fel egy harisnyát a nadrágom alá, mert én a réteges öltözködés híve vagyok, engem így neveltek. Mert szerintem attól még nem dől össze a világ ha egy fiú harisnyát hord télen, mondjuk azt én sem tudom hogy egyes fiúk hogy tudnak fel venni nejlon harisnyát, azt nekem is bizar egy kicsit, de hát na.. én mondjuk csak vastag pamutot hordok slicceset tehát azok tényleg fiú harisnyák.
2018. jan. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!