Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Combtőig gipszelt lábra...

Combtőig gipszelt lábra senkinek nem ment fel farmernadrág vagy más rendes hosszúnadrág?

Figyelt kérdés
Pasim lába került sípcsontrepedés miatt talptól combtőig gipszbe, most már terhelhetné, de mit tudna rá felvenni? Csak a melegítője megy rá, farmer utcára nem. Kinek van esetleg ezzel kapcsolatos tapasztalata, megköszönném!

#nadrág #farmer #gipsz #sípcsontrepedés
2013. dec. 8. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Farmer az felejtős, nem megy rá. Nyilván azt kell ráadni ami rámegy. :) Szabadidő nadrág, ilyesmik.
2013. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem térd alatti gipszre sem ment rá a farmer, szóval igaza van az első válaszolónak, kár is próbálkozni vele. Bő szabadidőnadrág és kész.
2013. dec. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, nekem is térd alatti van jelenleg, de én nő vagyok, leggings az enyémre rá megy. Mondjuk most, hogy sarkam is van, problémásabb kicsit, de nagy nehezen rá megy.

Pasi érdekesen nézne leggingsbe, vagy cica gatyába. :)

2013. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátomnak is volt ilyen gipsze, én vettem neki nagyobb melegítőnacit mert ami volt neki azok közül egyik sem ment rá a gipszére. Legtöbbször melegítőben volt,kisebb baja is nagyobb volt annál hogy azzal foglalkozzon,mi van rajta. Nem ciki a melegítő,mindenki látja hogy gipszben van,más sem tudna mit csinálni az ő helyében ;)
2013. dec. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem megy rá farmer. De amikor nekem ilyen gipszben volt a lábam, annyira de annyira nem érdekelt, hogy miben vagyok. Őszintén szólva, amíg feküdnöm kellett, nem is volt rajtam semmi, meztelenül voltam az ágyban. Elég volt az a nagy gipsz a lábamon :D

Utána rövidnadrág, fürdőköntös, bő szárú melegítőnadrágok.

2013. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!