Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, Hölgyek! Farmer vagy...

Ninette kérdése:

Lányok, Hölgyek! Farmer vagy egyéb nadrág alá hidegben szoktatok nylon harisnyanadrágot húzni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen. Mindig felszoktam venni. Főleg ebben a hidegben.

De van hogy vastagabb harisnyát húzok fel, mert néha még a vékony nylon sem elég.

2011. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
120 deneset
2011. márc. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha melegebb van nejlon, a hidegebb pamut. Ha nagyon hideg akkor mind a kettőt :D
2011. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szinte mindig veszek fel hidegben harisnyát,de én általában pamutot szoktam!:)
2011. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nejlont nem, pamutot annál inkább.
2011. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, mindig 15/L
2011. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 harisnyababee ***** válasza:
Persze! Rajtam mindig van vmi nylon.:P Nyáron térdfix. Még a legnagyobb hidegben sem veszek fel pamut harisnyát, hanem akkor is valami atom vastag nylonharit húzok. Ugyanis ilyenkor a pamut cuccok sokkal cinkesebbek, mert beszívják az izzadságot, pl amikor nem kint vagy, hanem valami fűtött helyiségben. Beszívja a nedvességet, kajak nyirkos lesz, és kimész a hidegbe, jéggéfagy a lábad. A nylon nem szívja be a nevességet, sőt taszítja, ezért ha megfelelő minőségű cipőd van, akkor simán elpárolog, és nem fagy szét a lábad, ha kimész a szabadba. Multkor sikerült meggyőzni erről egy bnőmet, amikor teljesen ki volt akadva, h vastag pamut harisnyában, és két pamut zokniban van, és mégis lefagy a lába.Mondtam neki vegye le a zoknikat, meg a harit, és fogja meg milyen nedves. Aztán adtam neki egy 120denes nylonharit, és elismerte, h igazam van.
2011. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem:)

Nem igazán vagyok fázós, csak a kézfejem szokott fázni.

Két kezemen meg tudnám számolni, hogy ezen a télen hányszor volt rajtam bármiféle harisnya:D Engem valahogy zavar, hogy harisnya is nadrág is, lecsúszik a harsinya meg minden:D


Meg egyébként sem vagyok fázós, még a -10°C-os hidegben sem mindig hordok harisnyát. Ennek ellenére egyszer voltam beteg a télen:)

15/L

2011. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen ha úgy érzem van rá szükség, ha még hidegebb van akkor meg vastag harisnyát
2011. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
van mikor cicanadrágot veszek fel a farmer alá xd
2011. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!