Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánik beteg vagyok, a férjem...

Pánik beteg vagyok, a férjem nélkül sehova nem mennék, és nem is tudok egyedül itthon maradni fél oránál tovább? Mit tehetek? Infok lejeb

Figyelt kérdés
kb fél éve jött ez ki nálam,gyogyszert semmiképpen sem akarok szedni,mert ugy gondolom hogy vagyok olyan erös hogy ezt legyözzem,ha a férjemmel vagyok minden ok,nem vagyok rosszul,és szerencsére egy munkahelyen dolgozunk!!!járok heti jelleggel most tanult pszhiologushoz,és ö is azt mondja hogy büszke lehetek magamra,hogy gyogyszer nélkül akarom ezt +oldani..tippek hogy gyogyszer nélkül hogy lehet ez leküzdeni esetleg??
2010. jan. 31. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Rendben van, valóban büszke lehetsz magadra, hogy gyogyó nélkül akarod megoldani. Ám az,hogy te hogy szeretnéd és hogy fogod tudni megoldani nem biztos, hogy egyezik.


Pánikbetegségből még nem hallottam, hogy valaki gyógyszer nélkül kigyógyult volna (ami nem azt jelenti, hogy nem volt ilyen). Csak azon gondolkodj el, amit írsz: egyik mondatodban azt írod, hogy a férjed nélkül sehova sem bírsz menni és otthon sem tudsz maradni, de a következő mondatban pedig azt írod, úgy gondolod, elég erős vagy, hogy kigyógyulj. Én ezek után nem így gondolom, de te tudod.

2010. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval. Mi a baj a gyógyszerrel? És az a - feltételezett - baj, rosszabb-e annál, mint hogy fél órát sem tudsz otthon maradni?

Itt a fórumon is sok sületlenséget olvasni, hogy milyen károsak ezek a gyógyszerek, kár hogy mindig olyanok osztják az észt, akik sosem szedték.

Ja, én is szedem erre. És működik. És amikor elkezdtem még akkor is 100x jobb állapotban voltam, mint te, úgyhogy ne halogasd, fél évet már elvesztegettél az életedből.

2010. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hát nemtudom,ha gyogyszert szedek elmulik ez a betegség???Nem akarom hogy a két gyermekem azt lássa hogy félkomásan alig birok megszolalni...Az antidepresszánsokrol és a kedélyjavitokrol csak rossz tapasztalatom van,van kiut belöle??le lehet rakni???mert az én környezetemben csak olyan emberek vannak akik hosszu évek ota szedik és nemtudják lerakni.....nem mondom hogy nincs igazatok,söt talán igen....de mégis akkor szedjek évekig vagy talán életem végéig a gyogyszereket??
2010. febr. 1. 17:48
 4/16 anonim válasza:

Szia


Egyetértek azzal amit írsz hogy az antidepresszáns gógyszerek függőséget okoznak tehát ne szedd.Viszont erre a problámra amit tudok ajánlani az nagyon sokféle homeopátiás készítmény vagy a süssler só melyekre nem szoksz rá, és ráadásul még nyugtat és jót is tesz mert csak gyógynövények vannak benne. Próbáld ki amit én most jelenleg szedek az kalium phosphoricum a neve és még egy pár szemet vettem be belőle és nagyon jó. Nézd meg a neten is.

2010. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm az utolsó válaszadónak a választ,tanácsaid megfogadom és nem nyulok antidepikhez,szembe nézek a betegségemmel és leküzdöm..Nagyon sokat olvastam erröl és csak rajtam mulik hogy sikerül-e,minden a fejben döl el,ha gyogyszerekkel tömöm magam de igazán nem akarom nem fog sikerülni....................
2010. febr. 3. 15:59
 6/16 anonim ***** válasza:

És akkor mi van, ha egész életedben kell szedni, (ami amúgy egyáltalán nem biztos) a cukorbajos, meg a magas vérnyomásban szenvedő az mit csinál? Akkor az is függőség?

Egészen biztos vagyok benne, hogy ilyen állapotban már a higított homeopátiás dolgok, meg a gyógynövények majdnem semmit sem fognak javítani.

2010. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

az utolsó válaszadónak csak annyit tudok erre írni, hogy egy kicsit gondoljon már jobban bele abba amit ír és csak aztán kezdjen el írni bármit is.

az hogy valaki cukorbeteg és szed rá gyógyszert esetleg egész életében azért nem fog rászokni a gyógyszerekre amit szed, mert nem olyan összetevőket tartalmaz mint mondjuk egy nyugtató. Tehát ha valaki tünetmentes lesz, elmúlik a betegsége bármikor abba tudja hagyni akár az antibiotikumot akár bármilyen más jellegű gyógyszert. Nem így a nyugtatót ami eleve olyan szereket tartalmaz ami ugye kábószer jellegű, és sajnos a szedése hosszabb távon függőséget okoz, igen. A homeopátiás gyógyszerek pedig nagyrésze sőt az összes gyógynövény összetevőkből áll ami nem kábítószer hanem simán gyógynövény. Régen szerinted az emberek milyen teát ittak???? amit éppen a föld megteremtett mert nem volt még ekkora egészségügyi tudomány és gyógyszerellátmány. Remélem ezt sikerül megértened és nem írsz hülyeségeket.

2010. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nagyon kevered a dolgokat.

1.A homeopátia lényege egyáltalán nem az, hogy gyógynövényekből áll. Kb a szerek 65%-ban található növény, de ez sem feltétlen gyógynövény! Jó részükben fém ill,. szintetikus anyag is van. A lényeg a higítás mértéken van, ami olyan nagy, hogy nincs mellékhatása. Igaz hatása se...

2. Az antidepi nem okoz függőséget. Megfelelően szedve és körültekintően elhagyva le lehet róla állni.

3. Éppen ezért kell szedni, mert viszont a nyugtató - rendszeresen szedve és nagy dózisban - viszont igen.

4. A szó eredeti értelmében a vérnyomásra szedett gyógyszertől függő lesz az ember, mivel, ha nem szedi 100%, hogy visszajön a tünet. Antidepinél nem.

2010. febr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

hát ne haragudj hogy ezt írom de nagyon nagy butaságot írtál le, és nagyon megkérem a kérdezőt hogy ezt ne is vegye figyelembe mert ez már sok nekem is. :-))

inkább nem írnék erre semmit jó? legyen neked igazad, ne kerüljön rá sor soha hogy ilyen gyógyszerekkel találkozz mint pl a vérnyomás gyógyszer, de majd ha szedned kell bármilyen betegségre gyógyszert akkor majd eszedbe jutnak azok a pár sorok amit írtam, hogy amikor már tünetmentes leszel nem kell szedned és nem fog hiányozni sem a szedése.

de hagyjuk is inkább mert írsz megint egy hasonlót mint amit előzőleg akkor tuti lepetélek. :-)))

2010. febr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ne nagyon zavarjon, hogy gyakorlati tapasztalatom van benne.

A legegyszerűbb persze így válaszolni, ahogy te, elmaszatolva, általában pont azok szoktak így, akik egyáltalán nincsenek érintve a témában.

2010. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!