Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett kevesebb a gyeden...

Miért lett kevesebb a gyeden 10000 ft tal? és hogy f. ba tudjam beoszatni eddig sem könnyen egyedül egy cukor beteg gyerekkel . Elegem van mért csinálja ezt az állam. Hogy lehet igy élni? Egszerüen már azon agyalok hogy nincs éretelme küszködni.

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 21:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%
Don't Be Suicide
2011. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
sokszor gondolok rá de ... NEM
2011. márc. 8. 21:44
 3/18 anonim ***** válasza:
54%

Bár ez nem gyed...

De nekem meg az ösztöndíjam felezték meg. Azért, hogy a romák kapják meg, mint plussz segélyt. Küszködhetek havi 5000 ft-ért, és persze kell fizetni a kolit, és egyáltalán a megélhetést.

Szal szerintem a te pénzed is lenyúlta az állam, és lehet nálad is az a kifogás, hogy kell a romáknak a segíly.

Elegem van már abból, hogy a rendes emberek pénzét olyanok kapják meg, akik egész nap csak a töküket vakargatják... (És tök mindegy, hogy politikusokhoz, vagy cigányokhoz kerül a pénz.) Egyszerűen elegem van.

2011. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
babás témakörben már feltetted,leirtuk oda
2011. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

21:40


Bjátifúúl márvölösz angolosság! Gratulálok. Remélem, nem engedtek át.


A kérdés teljes mértékben költői, így igen nehéz rá értelmes választ írni. Kérdezd a Nagyfőnököt.

2011. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Sok orszagban gyed sincs, vissza kell menni dolgozni 6-8 hettel a szules utan vagy ha nem mesz, kirugnak. Mindenhol kuszkodni kell.
2011. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
jo és kire hagyjam a 1,5 éves lányomat?könnyen beszéltek ti sok pénzből élő emberek..de nem érthetitek sosem volt gond hogy oldjátok meg a napjaitokat..:-)
2011. márc. 8. 22:13
 8/18 anonim ***** válasza:
Nincs gyerekem még,és szapulni sem akarlak,de örülj,hogy ebben az országban van gyed! Nézz szét más országban ott a nők ha beteg a gyerek,hanem pár hét,vagy hónap után húznak vissza dolgozni,hogy a gyereküknek mindene meglegyen,mert nincs ilyen,hogy 3 évig otthon ülhetsz a gyerekkel és még fizetnek is érte:)
2011. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy egyébként mennyi GYED-et kéne kapnod, de nem lehet, hogy csak azért lett kevesebb, mert február csak 28 napos? Mert az enyém is kevesebb lett, igaz csak 4ezer Ft-tal. Hmmmm???
2011. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%
En nem vagyok sok penzbol elo ember, meg gyedre sem voltam jogosult, hiaba szultem Magyarorszagon. Ettol fuggetlenul van bolcsi. Nem 24 orara hagynad magara. Nagyon sokan igy oldjak meg, nem 1,5 evessel, hanem 2-3 honapossal is. Ne hidd mar azt, hogy te vagy a vilagon a legrosszabb helyzetben levo ember. Senkinek sem konnyu.
2011. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!