Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem ezt szinte minden...

Miért érzem ezt szinte minden nap? és mi a megoldás?

Figyelt kérdés
puffadás (de miután eszek MINDIG, sok sav, hányinger, MÁSFÉL ÉVig erős székrekedésem volt, majd pár hónapja magától elmúlt, sokszor teli érzem magam és mégis éhes vagyok, savas büfizés, evés után úgy érzem hogy mindjárt elhányom magam, mikor nem reggelizek akkor nagyon nagyon fáj a gyomrom és olyan érzésem van hogy ha most azonnal nem eszek semmit mindjárt elájulok.
2014. dec. 9. 20:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani, hogy a szódabikarbónás víztől jobb lett egy kicsit lejjebb ment a hasamból a puffadás is de nem teljesen... ÉS ez a sós víz ez maradandóra tudja megoldani? csak mert nem szeretnék minden nap szódabikarbónás vizet inni:/
2014. dec. 10. 14:16
 12/13 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy segített a szódabikarbónás víz, lehet ecettel vagy citromlével jobb lett volna, de ez majd legközelebb kiderül. Javaslom szerezz be belőle magadnak. Azt nem tudom, ha minden nap azt iszol akkor mi történik a gyomroddal, de 1-2 alkalommal nem lesz semmi bajod.

A salvus víz nem gyógyszer, az amolyan egészségmegőrző ásványvíz, van neki egy amolyan kúra folyamata, azt ott a leírásban amit belinkeltem megtalálod a fogyasztói tapasztalatoknál, mert van aki ír, hogy hogyan itta. De a gyógyszertárban is elmondják, ha rákérdezel. Elvileg 10-15 napig kell inni folyamatosan bizonyos mennyiséget, utána kicsi szünet kell.

Az, hogy mi lehet a problémád és hogy lehet-e valami súlyosabb következménye nem tudom megmondani, azt csak alapos orvosi kivizsgálás után mondhatják meg. A tüneteid alapján lehet az epéddel is probléma, de mivel még nem volt komoly fájdalmakkal járó epegörcsöd, ami a hát középső részénél jelentkezik ez sem biztos. Szóval bármi lehet a baj, és mivel tünet van, biztos, hogy van valami. Ezért nem értem az anyukádat, hogy miért nem vesz komolyan.

Javaslom, hogy menj orvoshoz, és követeld a kivizsgálást. Nem tudom, hogy fiú vagy-e vagy lány és mennyi idős, nem akarok hülyeséget írni, ha mégsem az vagy amit gondolok, de lenne pár tippem, hogyan lehet kikerülni a háziorvost.

2014. dec. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 13 éves.. és most is éppen az van és mindjárt meghalok annyira rossz.. Ma nem használt a szódabikarbónás víz, de tegnap igen.. Egyébként megfigyeltem, hogy ez mindig csak estefelé van... olyan 5-6-7-8-9 körül.. :(
2014. dec. 10. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!