Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megakarok halni nincs értelme...

Megakarok halni nincs értelme az életemnek . Feladom?

Figyelt kérdés
2014. dec. 11. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
ne idétlenkedj.
2014. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy az ilyet miért kell bejelenteni?
2014. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szimplán csak azert hogy egy két olyan ember mint te meg tanácsot vagy meg erősítést adjon egy dontesbe
2014. dec. 11. 22:38
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

első vagyok.


Megerősíteni nem fogom az idétlen ötletedet! Egyrészt azért nem mert törvénybe ütköző, és eszem ágában egy buta gyerek miatt bűnhődni, másrészt meg, nincs nagyobb ostobaság az öngyilkosságnál!

Tanácsot adhatok:

Ne nyafogj, mert messze nem éltél át olyan dolgokat ami miatt nem tudsz felállni. Kelj fel a padlóról, és kezdj el élni! Nem feladni kell, hanem küzdeni. Senki nem mondja azt, hogy az élet könnyű. De a te életedet csak te teheted jobbá. Küzdj meg a szép, és jó életért.

2014. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tenem ra fejemet hogy nem éltem at Ennyi idősen annyi mindent mint egy 40 éves vagy akar tobb is.azt meg hogy gyerek meg hogy szep az élet azt erosen cáfolnám. Es nem csak nyafogás elhiheted
2014. dec. 11. 23:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tenem ra fejemet hogy nem éltem at Ennyi idősen annyi mindent mint egy 40 éves "


Ugyan mégis mit? Alkoholista szülők, szakított a párod veled? Nincsenek barátaid?


Én agresszív alkoholista anya mellett nőttem fel. 20 évesen férjhez mentem életem szerelméhez. 25 évesen a rendőr kopogott az ajtómon, hogy tudassa velem, hogy a férjem, és a fiaim szörnyet haltak. Élőhalott voltam, de még így sem tudtam volna öngyilkos lenni. Később meghalt az apám is akit imádtam. De még ekkor is felálltam a padlóról. Most itt vagyok 40 év felett, egy csodálatos kislány anyukájaként, és tudom, hogy mindig van miért élni. Azt, hogy te siránkozol, és csak a mások kegyetlenségeit hajtogatod, hogy mennyit ártottak neked, ettől neked jobb nem lesz. Tessék lerázni az egészet magadról, és új életet kezdeni. Ha kell kérj orvosi segítséget, vagy járj el olyan helyekre ahol békét találhatsz . De eldobni az életedet amiből alig éltél valamit (ha 50 éves vagy, akkor elnézést, akkor éltél) butaság. Soha nem tudhatod mit hoz a jövő. Lehet ma úgy érzed nincs értelme, de ki tudja mi lesz 2-5-10 év múlva.. Élni kell, és úgy kell élni, hogy nem a múlton rágódsz.. Hidd el, nálad sokkal nehezebb sorsú emberek élnek, és élni is akarnak.

VAgy ha már végképp nem tudsz mit kezdeni magaddal, akkor tessék bemenni egy kórházba, és ülj le, beszélgess olyan betegekkel akik haldokolnak, akiknek nincs sok idejük. Bámulatos, hogy mekkora élni akarás van bennük.Tanulhatnál tőlük (én is voltam, és ismertem meg csodálatos embereket, akik közül sajnos páran már rég nincsenek)

2014. dec. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!