Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg akarok halni, nincs...

Meg akarok halni, nincs értelme az életemnek. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem akarom sajnáltatni magam, ugyanis nem akarok itt ismerkedni senkivel. De rosszul érzem magam, depis vagyok, nincs kedvem semmihez és senkihez. Úgy érzem nem tudok ezen változtatni. Barátaim nincsenek, párkapcsolataim rövid ideig tsrtottak, velem szakítottak.
2014. szept. 17. 08:18
1 2
 1/16 anonim válasza:
Előtte szexeljünk ha csaj vagy
2014. szept. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 csabika1971 ***** válasza:
Ha nem akarsz itt senkivel ismerkedni, akkor minek írsz? Mert éppen ez lehetne a problémádra a megoldás, az ismerkedés. És azt sem ártani tudni fiú vagy e vagy lány?
2014. szept. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sziaa. Ha gondolod/van kedved írj privit, szívesen beszélgetek veled erről vagy bármiről!
2014. szept. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
87%
#1-es Vegyél egy gumi babát magadnak ha ennyire kanos vagy:) #2-es nem mind1 hogy fiú vagy lány? Persze hogy nem:) mivel te is az a pasi vagy aki csak a szex miatt akar beszélgetni egy lánnyal .Ki akarod használni hogy ilyen helyzetben van,de az a baj ezzel az oldallal hogy a felhasználók 90°-a gyökér:) most lehet lepontozni úgyis divat ezen az oldalon:) Ha valaki tényleg segíteni akar akkor annak tök mind1 hogy fiú vagy lány e aki bajban van:) igazából a válaszolók nagyobb bajban vannak, mert nem tudnak barátnőt szerezni maguknak és szegények már nagyon kanosak ,és itt próbálkoznak mert élőben nem megy nekik. főleg az itteni pasik 1x 2x évesek akik csak a szexre hajtanak. Most jöhetnek a beszólások meg a lepontozások qrvára nem érdekel ,én már kinőttem ebből.
2014. szept. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Hát azt javaslom, hogy ne öld meg magad :D

Én 19 vagyok, és egy komoly kapcsolatom nem volt még,de mégsem akarok meghalni.

Hát igan az életnek nincs sok értelme :D

Hány éves vagy?

2014. szept. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 csabika1971 ***** válasza:

#4. Hát igen jó nagy paraszt vagy akinek a gondolkodása és a dolgokba belelátása egyenlő a nullával!

Miért nem mindegy, hogy fia vagy lány?

Mert a lányok sokkal sérülékenyebbek és gyengébbek lelkileg mint a fiuk, ha még ezt ők maguk soha nem is ismernék el.

Ezért nem mindegy. Minden hátsó szándék nélkül írok, és adok tanácsot ha tudok. Nevemmel már nem egyszer találkozhattál ha rendszeres olvasója vagy az oldalnak.

2014. szept. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A felhasználók kilencven foka gyökér? Miért pont derékszög???
2014. szept. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

4# es ez vmi uj ismerkedési megoldás? ez a megható levél, bejött már máskor is?

te mért olvasod a szex topicot?

ha nem a szexért na ugye

te is kanos vagy

csak te kinőttél már belőle

2014. szept. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Na pont erre számítottam:D GYEREKEK vagytok az az igazság, és primitívek is:) és igen nagyon okos vagy ezzel a szöveggel próbálkozok,amúgy meg akinek nem inge ne vegye magára, de itt eddig mindenki magára vette úgyhogy van hátsó szándék erről ennyit.írjatok még ilyen kedves dolgokat :) tiszta óvoda:D amúgy meg nem kimondottan szexel kapcsolatos kérdések vannak itt, az a baj hogy a válaszok szoktak azok lenni, amiket ti kanos gyerek pasik írogattok:D Ha egy lány fel tesz egy kérdést ,ti már egyből írjátok hogy dugunk? meg a többi hasonló hülyeségeket. Arról meg annyit hogy nem vagyok kanos mivel tegnap szexeltem, Igen nekem össze jön az életben is és nem csak itt kezdek ki a lányokkal, és arra verem:D És még 1x mondom hogy amiket írtam nem mindenkinek szól! Aki meg magára ismer abból amiket írtam az inkább maradjon csöndbe
2014. szept. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Secu ***** válasza:

Először is tudd, hogy ezekkel a problémákkal nem vagy egyedül,sok-sok ember szenved tőlük,bár ez lehet nem vigasz, viszont sokan kilábaltak már belőle és ez erőt adhat.

Most azt gondolod meg akarsz halni, de jusson eszedbe azért mennyi jó pillanatod volt eddigi életedben a rossz pillanatok mellett és hogy még mennyi jó lehet ha megadod magadnak az esélyt.

Hidd el tudom miről beszélek..egy jó ideje én is úgy és azt gondoltam,mint te..Ám adtam még esélyt magamnak és nem fogok újra elbukni elhatároztam. Netán ha mégis elbuknék, hát egy új kezdet mindig van. Tartalmat szeretnék az életembe és most ezt tűztem ki célul...élvezni a pillanatot.

És most nem egy lottóötösre gondolok vagy karrierre és egyéb nagy horderejű dolgokra.Csak arra, hogy örüljek annak,ami van: a napsütésnek, egy jó reggeli kávénak, egy mosolynak, bárminek ami pozitív. És a rossz dolgok? Azok megmaradtak..a pénztelenség, a betegségem, a munkanélküliség, a fóbiáim és a sok csalódás is bennem maradt. De kinek nincsenek ilyen gondjai? Mindenkinek meg van a saját keresztje, amit el kell tudni viselni és ha elviseled, nyertél.

Megannyi bántást kaptam már és ha valaki belelátna a szívembe, a gondolataimba, az érzéseimbe megértené miért voltam olyan,aki el akarja hagyni az életét.

De nem szeretném sajnálkozzanak vagy szánalommal nézzenek rám. Ugyanolyan értékes emberek vagyunk én is te is,bárki. Csak engedtem, hogy elhitessék velem nem vagyok az..Hiba!!!

Fel a fejjel és ha úgy érzed nem tudsz ma túllendülni ezen, feküdj le aludni, kipihenten reálisabban látod a dolgokat.

Sok sikert kívánok neked és magamnak is! :)

2014. szept. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!