Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Cerucal ismeri valaki?

SOS Cerucal ismeri valaki?

Figyelt kérdés
ezt kaptam Noacid mellé kiegészitésnek, napi 2őt, de felgyorsult tőle az anyagcserém sürün járok wc,re evés után 2 órával már ki is jön. félek h lefogok fogyni pedig sokat eszek, de igy is csak 45 kg vagyok. ugye ez nem történhet meg??? valakinek használt amúgy a gyógyszer refluxnál ? vagy felesleges szedni ? pár napja szedem még csak.

2014. dec. 18. 16:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
én nem fogok olyat szedni amitol álmos leszek meg szarul...
2015. okt. 27. 17:38
 12/14 anonim ***** válasza:
A Motilium és a Cerucal is a hányingerre van, ezt a panaszodat enyhítheti. Nekem először írtak fel protonpumpa-gátlót is. Ezeken kívül szerintem nincs konkrétan epés refluxra való gyógyszer, de nem tudom, hogy neked mit mondott az orvosod. Nekem a diétát javasolta.
2015. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

hányingerem nem szokott lenni.

de én megyek tovább vizsgáltatom ezt, mert gyomor panaszom nincs, csak a torkom rossz már évek óta és hiába szedem a savlekötöt.

2015. okt. 28. 12:44
 14/14 anonim ***** válasza:

A Motilium már bocsánat, de sz.rra se való. Ha valami ki akar jönni, akkor vehetsz be Motiliumot, ki fog jönni.

Engem viszont a Cerucal nem almosit. Ha beveszem sem érzek semmi olyasmi mellékhatast, amiket itt írtok.

2018. dec. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!