Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez normális? Furán érzem magam!?

Ez normális? Furán érzem magam!?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy jó témába írom e...

Általában annyira elgondolkozok dolgokon,hogy közben "elfelejtem" hogy élek.Úgy értem teszek veszek,közben gondolkozok,aztán hirtelen minden kimegy a fejemből és megijedek hogy hol vagyok.Olyan mintha közben egy másik világban járnék.Ha épp nem így esik meg ez,akkor csak sétálok,és (én így szoktam hívni:) nincs valóság érzetem.Nem érzem valóságosnak hogy itt vagyok,minden olyan fura (most is ahogy gépelek).Sokszor elgondolkozok az élet dolgain (amennyire egy tinitől telik),miért vagyunk a földön,minek teremtettek?Mi céljuk van az embereknek?ilyen...hülyeségeken gondolkozok..hajlamos vagyok a depresszióra.

Mit csináljak?:/

Csomószor eljárok a barátokkal "hülyülni",de sokszor érzem úgy,hogy mennyivel jobb lenne most ha otthon lennék egyedül..(kivéve ha valami nagyon vicces dolgot csinálunk vagy tényleg jól érzem magam..na stb..

Tudom,most ez több dolog egyszerre..



#lány #furcsa #érzés #tinikor #na meg a többi #nem tudom mit írjak ide
2014. dec. 22. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat nem teljesen pontos a kategoria, imkabb a mentalis egeszseg kategoriaba irtam vna ki.
2014. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is teljesen így vagyok ezzel...
2014. dec. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!