Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyton azt érzem, mintha nem...

Folyton azt érzem, mintha nem fognám fel, hogy mi történik körülöttem, ez normális? 15/L

Figyelt kérdés

Furcsán is reagálok dolgokra. Pl ha valaki hozzám közel álló halálhíréről értesülnék nem éreznék semmit. Később már igen, ha olyan hangulatom lenne és évekig tudnék sírni miatta de ott akkor mikor megtudom akkor nem.

De van, hogy semmi bajom, még boldog is vagyok de meglátok egy-két éhező gyereket a tv-ben és elbőgöm magam...

De a lehdurvább, hogy olyan, mintha nem fognám fel ami körülöttem zajlik, csak csinálom a dolgomat mint egy robot...


2014. júl. 13. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már ilyet,és sokszor érzek is.Nem tudom,hogy mitől van.Mondjuk nekem nem 15 éves koromban kezdődött,hanem lehettem olyan 17,akkor voltak az első ilyen,egyébként érdekes "élményeim".Azóta rendszeresen jelzem a környezetnek,hogy "mintha ez nem is történne meg",meg "mintha ezt nem is éreznem",meg sokszor csak utólag fogok fel dolgokat,hogy mekkora súlya volt.Nem az agyunkkal van a gond,úgy gondolom,hanem változunk.:)
2014. júl. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen sokakkal van, de nem tudnám leírni micsoda
2014. júl. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
attól függ milyen a hangulatod, úgy fogadod a hírt.Ha már robotként éled meg az életed, akkor jobb ha elutazol és egy kis környezet változás nem árt.Néha szükságes kikapcsolódni.
2014. júl. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt úgmyhívják hogy hangulat ingadozás.
2014. júl. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem bírok máshol lenni. 3 napja vagyok Pesten és sírok és haza akarok menni. Otthon meg egész nap a szobámban vagyok...

Nem kell semmilyen környezetváltozás. .. :(

2014. júl. 29. 07:38
 6/6 anonim válasza:
Szia! Ugyanez a problémám. Bár kicsit később írok, 8 évvel később, de érdeklődnék hogy kiderült mitől van? Elmúlt?
2022. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!