Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tényleg jó a rövidital lámpalá...

Tényleg jó a rövidital lámpaláz ellen?

Figyelt kérdés
Van barmi biologiai alapja? Vagy mas etel ital csokkentheti a lampalaz merteket? (szalagavato, keringorol van szo, sose szerepeltem meg 2000 ember elott..)
2014. dec. 26. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy jó!


Nézd csak meg a Demjént!

2014. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szorongást oldja egy kicsit, de szerintem nem kellene szalagavatón innod. Ne arra figyelj, hogy 2000 ember figyel, mert nem mindenki téged néz, továbbá inkább a partneredre ügyelj. Minden sikerülni fog rövidital nélkül is. Sok sikert!
2014. dec. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én nem innék a helyedben.Szalagavatókor én is lehúztam 1 felest, aztán alig oldotta a hangulatot, de cserébe elfelejtettem a szövegemet :D Olyan nyugodtan elvoltam magamnak totál kikapcsolt az agyam.Nagyon paráztam előtte és aztán csak jobban égtem mint ha nem csináltam volna ilyeneket.

A megoldás egyszerűen ne gondolj rá.Vedd úgy h hülyéskedsz.Sz@rd le.Legalábbis próbáld mondogatni magadnak, h nem érdekel.Ne vedd vér komolyan a dolgokat mert csak megbénít.

2014. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Abból a 2000 emberből 1990 észre se vesz téged, ne aggódj. Mindenki a saját kölykét figyeli majd, ez teljesen természetes.

Amúgy az alkohol minden emberre másként hat, van akit tényleg felold, van aki bealszik tőle, van aki vihog, van aki érzelmes lesz. Szerintem ne tedd tönkre a szalagavatódat azzal, hogy ilyesmivel kísérletezel. :) Mert lehet, hogy piásan bénán fogsz táncolni és jól elrontod az egészet.

2014. dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Termeszetesen nem berugni szeretnek, hanem 1 kupicaval csak, attol nem lesz semmi bajom es ha kicsit is oldja a szorongast jol johet. :) koszonom a valaszokat
2014. dec. 26. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!