Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem úgyh bizonyítanom...

Miért érzem úgyh bizonyítanom kell (pl versenyen) különben nem fognak szeretni?

Figyelt kérdés
sokat sportolok és nagyon komolyan veszem túlságosan is. ha egy versenyen meccsen nem úgy teljesítek ahogy azt elvárom magamtól akk kiborulok. egyszer mikor kosár bajnokság volt és én voltam a csapatkapitány akk már megnyertünk néhány meccset és az tanárom mondta hogyha a kövit megnyerjük akk bejutunk a döntőbe és ott meg mi vagyunk a jobbak. én végigjátszottam előtte pár meccset és elég fáradt voltam. épp kb egyenlőre álltunk és már alig volt időnk és én előrerohantem, védő is lemarad rólam, rádobtam nagyon közelről és nem ment be. le is fújták azonnal. mikor lejöttem a tanár mondta h egyetlen ponttal kikaptunk. ha bedobtam volna az utolsót akk az ér két pontot és mi nyerünk és ez nekem azonnal le is esett. volt még egy bronzmecs én meg előtte kimentem a mosdóba mert már majdnem sírtam. a tanárom utánamjött, kérdezte h jól vagyok e. mondtam neki h sajnálom, h miattam vesztettünk és h ne haragudjon rám. mondta h nélkülem egy nagyon csúnya vereség lett volna hiszen én dobtam a pontok nagyrészét,és tudja h nem az én hibám hiszen látta h remegett a kezem és h csak izgultam. de én nem birom elviselni h ennyire izgulok a versenyeimen csak h büszkék legyenek rám

2014. júl. 19. 22:41
 1/2 anonim válasza:
Félsz attol hogy nem szeretnek ha nem nyersz meg lenéznek .. fel a fejjel ha vesztesz az se baj akkoris ugyanaz lesz :)
2014. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pici korodban akkor kaptál jutalmat (pl.: szeretetet), ha valamit teljesítettél. Ezt szoktad meg. Önbizalom erősítésre lehet szükséged.
2014. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!