Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet skizofrénia tünete a...

Lehet skizofrénia tünete a nevetés?

Figyelt kérdés
Mármint úgyértem hogy valaki rossz dolgot közöl velem,és én elkezdek nevetni fogalmam sincs miért.(értelmes válaszokat)!!
2010. febr. 3. 17:54
 1/6 A kérdező kommentje:
És ezt nem rosszindulatlanságból teszem
2010. febr. 3. 17:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem szimplán érzelmi sokk miatt lehet, van ilyen. A skizofréniához szerintem semmi köze.
2010. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam néha olyankor nevetni, mikor nem kellene.. zavarban vagyok, amiatt.
2010. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kettőnek semmi köze egymáshoz.

Van aki temetéseken is nevet, nem direkt csak egyszerűen elneveti magát. Vagy amikor mindig matekdolgozat közben kell valakinek nevetnie...

Szerintem is az érzelmi sokk okozza, hirtelen nem tudod feldolgozni a történteket és kínodban nevetsz. Ez nem betegség, sok emberrel előfordul olykor.

2010. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A hírtelen közléstől, legyen jó vagy rossz van aki így reagál. Majd elmúlik!!!
2010. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez is egy idegi sok,nem tudatos,nálam is van ilyen,ez ilyen védekezési mechanizmus,de utána meg zavaros miért tettem.
2011. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!