Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért kezdek el sírni nevetés...

Miért kezdek el sírni nevetés után?

Figyelt kérdés
Általában akkor történik meg amikor anyira nevetek, h. elkezdek könnyezni,de utána meg átmegy sírásba és már inkább rossz kedvem lesz.
2010. máj. 18. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hiperérzékeny idegrendszeri probléma. Ha nem múlik el keress fel szakembert.
2010. máj. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Le tudom állítani, bár néha jól esik sírni.Az tény h. elég érzékeny vagyok a hétköznapokban is.Volt olyan h. egyszer egy busszsofőr leszidott egy öreg nénit vmiért és elkezdtem rajta sírni(olyan volt mint ha engem szidtak volna le)
2010. máj. 18. 10:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. máj. 18. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Könyörgöm miért kell midnene szakember?? Hidd el megélnek nélküled is. Érzékeny vagyok a kék színre. Menny el szakemberhez felír egy tablettát ami nem kék. NEM KELL SZAKEMBER!!! Fogadd el magad. Miért gond az ha elsírod magad? Én úgy látom, hogy a jóízű nevetés könny fakasztó és lehet, hogy nem is sírsz (lebiggyesztett szájjal bőgsz) hanem könnyezel a nevetéstől és úgy veszed a levegőt mintha bőgnél pedig nem.
2010. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én szó szerint elsírom magam, ha könnyezik a nevetéstől a szemem, akkor elkezdek sírni és már a kedvem is inkább negatív gondolatokkal lesz tele.AMúgy gyerek korom órta érzékeny vagyok.Persze nem annyira mint maga a hiperérzékenyek, szóval nem hallok jobban mint más, nem érzem olyan érzékenyen az ízeket, nem érzem meg jobban a bajt mint más stb.Egyszerűen a kedvem változik, bár egy kis depresszió is benne van.De tény, h. minden apró leszidásnál, nem visszabeszélek, hanem elkezdek sírni, és ha jó kedvem van,akkor nagyon jó kedvem van,de ez egy pillanat alatt egy rossz szóval el lehet rontani.De ezért nem megyek orvoshoz, nem szeretem a tablettákat.Bár régen jártam B vitamin inyjekciózásra ami kifejezetten az idegekre hat.
2010. máj. 19. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!