Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem fejlődök?

Miért nem fejlődök?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok.Úgy nézek ki,mint egy 14 éves.Max.15-nek néznek.A hangom is nagyon gyenge.A magasságom meg 165 cm.Alig lehet elviselni ezt az alacsonyságot.Főleg úgy,hogy nincsenek körülöttem alacsony emberek,mindenki csak magas.Az osztályban van egy 178-180(!) cm magas gyerek,ő a második legalacsonyabb.Ennél már csak magasabbak vannak.Ez máshol is így van?A hangom is nagyon gyenge,egyszerűen nem bírok hangosan beszélni.Van,hogy egy 13 éves lányt idősebbnek néznek nálam.Mikor állok neki fejlődni?Szeretnék legalább 174 centi lenni.Anyám 158,apám 173 cm.A nagybátyám 176.

2014. dec. 29. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
most fiú vagy vagy lány?
2014. dec. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fiú.
2014. dec. 29. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid ilyen magasak, soha nem leszel égimeszelő, és már nem valószínű, hogy nyúlni fogsz.
2014. dec. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De arcra sem nézek ki úgy,mint egy 17 évesnek kéne.14-nek nézek ki.
2014. dec. 30. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:

nő létemre még valami 21 éves koromig nőttem. szóval még van időd, hogy kicsit magasabb legyél.

van, aki később érik.

ha úgy érzed, hogy valami nincs rendben, menj hormonvizsgálatra. bár ha műhormonokkal tömnek, az se túl jó az egészséged szempontjából.

de persze te tudod, ha ennyire zavar, kivizsgálásra is mehetsz.

2014. dec. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!