Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egyáltalán nem fejlődök. Nem...

Egyáltalán nem fejlődök. Nem szőrösödök, nem nő a péniszel,162 cm vagyok 7. -es az osztály társaimnak látom hogy sokkal nagyobba péniszük mint nekem, mivel alsógatyán keresztül látszik. Mit tegyek? Nagyon félek hogy nőni fog e mlg. Mennyek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Kérlekszépen normális válszokat küldjetek , ez nekem nagyon fontos !
2014. jún. 22. 02:09
 1/7 A kérdező kommentje:
.A farkam elernyedten 5.5 cm állva pedig 8.5
2014. jún. 22. 02:10
 2/7 anonim válasza:
24%

Szegény, pedig kis ember nagy bottal jár. Hát még mondjuk csak 12-13 éves vagy, még nőhet, csak ne recskázz túl sokat, de 24 éves koráig nő az ember.


Mondhatnám is azt, hogy nem a méret a lényeg, de az egy "jó nekem a szar is" mentallitás, vagy egy kisf4szuakat lerázó kamu maszlag. Szal igen is számít a lényeg, legyen nagy, de ne túl nagy.


Sok sikert.

2014. jún. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Délután állva még 7,5 volt azóta nőtt?
2014. jún. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Ne aggódj, vannak, akik későn érő típusok. 16 éves korig kell elkezdődnie a serdülésnek, ha akkor sem szőrösödsz, akkor el kell menni orvoshoz. Ha jól számolom 12-13 éves lehetsz, még ráérsz.

A barátom erre nagyon jó példa, 14 évesen volt kb. 165 centi, mint egy óvodás úgy nézett ki, aztán hirtelen megnőtt, 3 év alatt 185 centire, és olyan szőrös most, mint egy jeti. A péniszed is nőni fog, ha beindul a serdülés.

2014. jún. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugi,későnérő típus vagy,tehát a biológia folyamatok kicsit később indulnak be nálad csak ennyiről van szó.


Mindneképpen fog még nőni a péniszed.Csak hogy tudd sok korodbelinek nincs nagy pénisze,a nadrág sokszor fére tud ám vezetni és sok veled egy korú hazudozik is hogy mekkora van nekik:-)


Nem kell orvoshoz menned,nyugodtan maszturbálhatsz az nem árt,csak neked kicsit tovább tart míg elkezedesz fejlődni.

2014. jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__5..



Hasonló gondjai vannak neki is,nem vagy egyedül,nyugi,majd szépen megoldódik minden.

2014. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__5..


Tessék,még egy,nem te vagy az egyedüli.

2014. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!