Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sajnos nagyon stresszes a...

Sajnos nagyon stresszes a munkahelyem.3 évig folyamatosan szedtem a xanaxot, (az alvást elősegítendő) viszont már 1 hónapja próbálok leállni vele. Úgy néz ki azonban, hogy nem fog sikerülni. Térjek vissza a xanaxra?

Figyelt kérdés

Alig tudok aludni.

Hiába próbáltam a Sedacurt vagy a Valerianat,egyik sem vált be.Legalábbis úgy néz ki.


2010. febr. 4. 11:33
 1/4 anonim válasza:
kedves kérdező! óriási butagás azt hinni, hogy a xanax, és egyéb "drogok" segítenek abban, hogy helyre jöjjenek a dolgaid, de ez nem igaz. Gondold csak végig, hogy ha 3 évig folyamatosan szedted, akkor miért nem szűnt meg ez a probléma??????? Én kapcsolatban vagyok jó néhány orvossal, aki az ilyen jellegű problémákat TERMÉSZETES úton tudja kezelni, és nem adja mellé az agylágyulást, öngyilkossági hajlamot is okozó szereket. Szívesen bemutatlak nekik, de nyilván neveket nem írnék ki ide nyilvánosan. Sajnos az oldal politikája nem engedi meg az effajta ajánlást nyilvánosan, de szerintem két személy között teljesen rendben van ez a dolog. Várom privát válaszod, amennyiben szeretnél segítséget kapni. honitajo1@gmail.com
2010. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, esetleg próbáld ki a Passedant, szintén nyugtató hatása van, viszont kizárolag gyógynövényböl készül.
2010. febr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mit dolgozol?Miért nem váltasz munkahelyet?
2010. febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha ilyen egyszerű lenne váltani...

Persze jó lenne,de ez a K-i országrész,sajnos nem a lehetőségek tárháza.

Amúgy gyárban dolgozok 3 műszakban 60-70 ezerért havonta.

Durva,mi?!

2010. febr. 6. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!