Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért kell az iskolában...

Miért kell az iskolában folyton szellentenem?

Figyelt kérdés

Érdekes, hogy amikor itthon vagyok, alig szellentek egy nap, de amikor egész nap az iskolában vagyok, egész álló nap görcsöl a hasam, de nem is tudok könnyíteni magamon, mert a wc-k is minden szünetben tele vannak, meg minden..Szóval egész nap tartogatnom kell és akkor csak még rosszabb. A tesi órák is kész kínszenvedések, mert amikor pl. négyütemű akármicsodát kell csinálni, meg páros lábbal ugrálni, meg mondjuk térdemeléssel futkorászni, mindig ott imádkozok magamban, hogy csak vissza bírjam tartani..

Miért van az, hogy csak akkor kell szellentenem, amikor iskolában vagyok? Lehet esetleg ahhoz köze, hogy szünetekben nincs időm normálisan kajálni, ezért kapkodva eszek?


2015. jan. 2. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, szűkebb, szorosabb holmikat hordasz, mint otthon, ráadásul sokat ülsz, ez mind elősegíti a puffadást.
2015. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igaz :/ Köszönöm a választ :)
2015. jan. 4. 11:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Otthon kellene még reggel elintézni a WC-t, a reggeli torna és sok folyadék rásegít.
2015. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!