Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Holnap államvizsgázom, nagyon...

Holnap államvizsgázom, nagyon nagy a stressz, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy stresszben vagyok, nem tudom, hogy mennyit fogok aludni, de a tanulás kb egyátalán nem megy, de nagyjából már tudom a tételeket. Szakdolgozat védés is lesz, szóval amiatt is aggódom.


Alapból zh-k, de inkább vizsgák előtt szoktam néha stresszelni, de ennyire még nem stresszeltem... Nagy a tét, hiszen MSC-re akarok menni és ezek a jegyek beleszámítanak nagy részben a felvételibe...

Valakinek valami javaslata?

Már kétségbe esésembe írok ide, nem tudok mit tenni....



2015. jan. 5. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Nézz vicces videókat a neten. Nekem mindig segít :)
2015. jan. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sikerült? :)
2015. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jól sikerült a védés,

3.ról 4.esre védtem meg a szakdolgozatot.

A záróvizsga 5. lett, a diplomajegy is 5 :)


Holnap fog kiderülni, hogy felvettek-e MSC-re, alapból az ELTE a cél, de az Óbudai Egyetem is jó lenne, de oda már tuti felvesznek, mert 90 pontom van, de inkább ELTE lenne ideális, ott csak 80 pontot szereztem. Remélem a legjobbakat

2015. júl. 23. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!