Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az aceton (Körömlakk lemosó)...

Az aceton (Körömlakk lemosó) szipuzása okoz bódító hatást?

Figyelt kérdés
És káros ha zacskóba öntöm és a számmal belélegzem? (Inhalálom)? Kérlek normális válaszokat.

2015. jan. 6. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyesfajta drogok (oldószerek) gyorsan tönkreteszik a sejtjeidet, és bizonyítottan leukémiát okoznak a zavartság, és a mentális képességek romlása mellett. A vérképen is elég hamar látszani fog a változás.
2015. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fizikai és lelki függőséget is okoz, néhány nap folyamatos használat után kényszert érezhet az ember a további használatára. Az elvonási tünetek közé tartozik a hányinger, fejfájás, borzongás, hallucinációk, remegés, izzadás. Bár maga a szerhasználat is előidéz ilyesmit...
2015. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Attól függ hogy mennyiszer csinálod és hogy meddig. Pl.:van egy haverom aki egyszer kipróbalta a körömlakklemosóval a szipuzást azt mondta hogy jó én is belélegeztem 2-3 másodpercre. És olyan volt mintha a torkodon visszaütne. Én nem lettem függű (mert láttam hogy milyen leszek tőle)és nem áltam be tőle. Elsőre ő se de egyszer Szerintem Igen mert már sokadszorra csinálta. Mondtuk neki hogy haggya abba de csak azt mondagotta hogy"semmi bajom nem lesz tőle" szerencsére nem is lett. Eldugtuk előle. AZT mondta otthon még szokta , de már nem csinálja. Úgy hogy röviden ha rendszeresen csinálod igen.
2015. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!